Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sprzedam bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Zachodniej w Mławie


ksp Mława
Reklama

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe 71,79 m2 na ulicy Zachodniej 43, piętro 3-4, wykończone z 2012 roku /niezamieszkiwane/, cztery pokoje w tym pokój z aneksem kuchennym, dwie łazienki w tym jedna z WC i umywalką, dwa przedpokoje.

Do mieszkania przynależy taras ok.15 m2, balkon ok. 5,5 m2, komórka 3,66 m2 oraz garaż 16,80 m2.

Mieszkanie jest wyposażone w stałe zabudowy/kuchnia, łazienki, garderoba, korytarz, zabudowa wnęki w jednym z pokoi.

Usytuowanie mieszkania bardzo korzystne – blisko dworzec zintegrowany /PKP, PKS/, szkoła, Kościół, nowoczesne centrum handlowe.

Cena całości 450 000 [czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych] Do negocjacji. Telefon do kontaktu – 694 361 370.

 


Ogłoszenie sponsorowane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]