Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 3 lutego


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 3 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 18 nowych zakażeń i 1 przypadek śmiertelny z powodu chorób współistniejących. 470 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 82 testy, z czego 18 jest pozytywnych. 


ksp Mława
Reklama

W województwie mazowieckim odnotowano 1129 przypadków zakażeń, 72 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 21 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6802, z powodu chorób współistniejących zmarło 284 osób, z powodu COVID-19 – 137.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Zastanawia mnie poziom, za przeproszeniem, zbydlęcenia tzw. koronasceptyków zwanych dalej pseudointelektualistami. Osoby te noszą maski na brodach. O dezynfekcji, a raczej jej braku, nie wspomnę. Nie potrafimy współgrać w imię wspólnego dobra. Najważniejszy jest partykularny kaprys okraszony chorą interpretacją nieokreślonych artykułow w Konstytucji.

Jordan
Jordan
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Jedno w kółko,codziennie to samo,masło maślane.Nie znudziło się to panu?

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Jordan

Emerytkowi się nudzi to wymyśla głupoty

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Jordan

Trzeba do upadłego przypominać frajerom z maskami na brodach, że moga kogoś zarazić. Józek. Masz ode mnie lajka.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Yureck

Ty też masz ode mnie „lajka”… frajerze. 😀

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Za przeproszeniem… zbydlęcenie, to widzę u ciebie fanatyku. Zastanów się pseudointeligenciku jakich słów używasz. Celowo mieszasz w kotle i czekasz na odzew, co? Bawi cię to? Nie masz czym się zająć i masz frajdę na portalu jak dolewasz oliwy do ognia? Lepiej byś się zajął czytaniem jakieś książki – biblioteki otwarte.
Ps. maski na brodach, wiesz nawet to dobre, w zimie cieplej człowiekowi jak ma maskę na brodzie.
Nie ma ludzi na ulicy, a więc po co maska na nosie? – przecież to bez sensu. W sklepie czy gdy na ulicy tłumy, to tak, rozumiem: maska na nos, ale nie zamierzam się w niej dusić jak wokół nie ma żywego ducha. Trochę logiki. W lasach, w parkach można bez masek, a więc gdy puste ulice, też można bez masek. Poniał?

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Kuba

W końcu następny ktoś mądrzejszy niż Giuseppe yureck czy Mławianka. Szkoda kolego klawiatury na tych debi.. starej daty. Szacun dla Ciebie Kuba

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Kuba

Miałem na myśli sklepy, urzędy, kościoły itd. Głównie pomieszczenia zamknięte. Jestem za tym, aby osoby nie respektujące powszechnie znanych restrykcji były dotkliwie karane za narażanie innych na zakażenie. Понял?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x