Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar na ulicy Nowej.  W akcji 6 zastępów [FOTO i FILM]


Wczoraj około godziny 21:00 wybuchł pożar w 400-metrowym budynku warsztatowo-biurowym przy ulicy Nowej. Do akcji gaśniczej zadysponowano 3 zastępy PSP Mława oraz OSP Mława, OSP Wieczfnia Kościelna i OSP Turza Mała. Jak podaje mławska straż pożarna, pożar wybuchł w części magazynowo – biurowej i objął powierzchnię około 30 metrów kwadratowych. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Akcja gaśnicza trwała prawie dwie godziny. Obecna na miejscu policja ustala przyczynę pożaru. Strażacy wstępnie straty wyszacowali na ok. 30 tys. zł, a wartość uratowanego mienia na ok. 2 mln złotych.


Zobacz film i zdjęcia z akcji:

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x