Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 16 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 16 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 15 nowych zakażeń i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. 


W województwie mazowieckim odnotowano 1040  przypadków zakażeń, 36 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 7 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 7412, z powodu chorób współistniejących zmarło 300 osób, z powodu COVID-19 – 69.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Serce boli jak się na to patrzy
Serce boli jak się na to patrzy
2 lata temu

Jak niewiele potrzeba,żeby ludzie skoczyli sobie do gardeł,wirusy są a jednak żyjemy,jeśli się nie zjednoczymy w zgodzie to możemy w dupkę się pocałować,bo niczego nie zmienimy na lepsze.Spokój i miłość do bliźniego,da się.

ZABOBON
ZABOBON
2 lata temu

POzamykać kościoły i dworzec pkp na WÓLCE .NATYCHMIAST.

Mława
Mława
2 lata temu

Bardzo dobrze otwierać wszystko po kolei to chore się robi ta cała pandemia

Ktoś
Ktoś
2 lata temu
Reply to  Mława

Pandemia chora ? Covid będzie cały czas się rozpowszechniał z powodu niezachowywania dystansu 2 m. Ludzie stoją często w odległości mniejszej niż 0,5 m. od siebie w kolejce do kasy. A przecież nie ma żadnej przeszkody w tym, aby zachować bezpieczną, minimum 1,5 m. odległość. No i ludzie z kicholami nad maską nie myślą o tym,że mogą kogoś zarazić.

Mława
Mława
2 lata temu

12 stycznia tylko jeden skład sędziowski Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie unieważnił sześć decyzji sanepidu o karach. 13 stycznia kolejni sędziowie przystąpili do „obrabiania” spraw z sanepidów, unieważniając 9 kar. 14 stycznia sześć rozstrzygnięć WSA było korzystnych dla ukaranych wcześniej obywateli.

Marcin
Marcin
2 lata temu
Reply to  Mława

I oto chodzi. Wszystkie te zakazy, obostrzenia są bezprawne. Może sądy jednak będą za ludnością. Rząd zamiast ogłaszać stan klęski żywiołowej to jebię nas na każdy sposób.
Zamknęli prawie wszystko, bawią się w kotka i myszkę a robią to bezprawnie. Nie chodziłem i nie chodzę w masce i nie będę chodził. Jestem zdrowy i nie będę zakładał tego czegoś.

Teraz najlepsze będzie. Masowe testy nauczycieli, dzieci wracają do szkoły. Zaraz okaże się, zamykamy szkoły za dużo zarażonych, wiecie bardzo chcemy no ale musimy dbać o wasze zdrowie. 3 fala już przed nami, czeski wariant dotarł do Polski, a Czeski rząd śmieje się z Naszego Ministra. Opowiada bzdury, ale człowiek wierzący, słuchający pisowskiej tv uwierzy w to.

Giuseppe
Giuseppe
2 lata temu
Reply to  Marcin

Będą za ludnością???? Wolne żarty. Nie wprowadzili stanu wyjątkowego- dzięki temu dziesiątki tysięcy trupów. TVPiS oprócz propagandy podaje informacje o zakażeniach. Sądy muszą działać wv ramach Prawa, a to jest dziurawe. Podziękujmy Rządowi RP.

Yureck
Yureck
2 lata temu
Reply to  Mława

Sędzia się znalzł. Idź braki wiedzy uzupełnij.

Mława
Mława
2 lata temu
Reply to  Yureck

Ja nie sędzia tylko informuje jakie podejście sądy mają na te zakazy

Yureck
Yureck
2 lata temu
Reply to  Mława

Obrońca ludu się znalazł… Jak chcesz co dobrego zrobić, to oddaj osocze jako ozdrowieniec.

Mława
Mława
2 lata temu
Reply to  Yureck

A jak oddałem to co mi zalecisz jeszcze panie mądrzejszy bardziej niż Giuseppe

Last edited 2 lata temu by Mława
Yureck
Yureck
2 lata temu
Reply to  Mława

Dzięki za uznanie. Już w to wierzę. Prawie bo(c)hater. Guzik oddałeś. Taki egoista jak ty nie byłby zdolny do takiego gestu. Takie kity to sobie możesz wciskać gdzie indziej.

Mława
Mława
2 lata temu
Reply to  Yureck

A ja tobie oszołomie nic nie muszę udowadniać moja sprawa a ty maseczkami się owiń cały i z domu nie wychodź bo wirus się czai

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x