Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy wątek w sprawie śmierci 23-latka z Konopek


Prokurator Iwona Śmigielska – Kowalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku


4 stycznia akta śledztwa w sprawie śmierci 23 -letniego mieszkańca Konopek, który zaginął po sylwestrowej nocy trafiły do Prokuratury Okręgowej w Płocku, która poprowadzi dalej sprawę. Znana jest wstępna przyczyna zgonu, ale pojawił się też nowy wątek w śledztwie. Jaki?

Dotychczas śledczy przesłuchali już świadków – uczestników sylwestrowej zabawy w Stupsku, po której Jakub wracał do domu pieszo i już tam nie dotarł. Znane są też wstępne wyniki sekcji.

– Ze wstępnej opinii biegłego wynika, że na ciele mężczyzny nie ujawniono śladów wskazujących na udział osób trzecich. Stwierdzono jedynie drobne zadrapania, które mogły powstać na skutek poruszania się po terenie zalesionym. Najprawdopodobniej śmierć nastąpiła z powodu wychłodzenia. Pobrana została też krew do badań na obecność alkoholu czy narkotyków, ale na wyniki musimy jeszcze poczekać – informuje prokurator Iwona Śmigielska – Kowalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

Według wypowiedzi rzeczniczki płockiej prokuratury w sprawie ujawnił się nowy wątek, wymagający zbadania, który zadecydował, że sprawą zajęła się właśnie ta prokuratura.

– Ujawnił się nowy wątek, który będzie wyjaśniany przez prokuraturę okręgową. Na tym etapie śledztwa za wcześnie jednak o tym mówić – dodaje prokurator Iwona Śmigielska – Kowalska.

Rzecznik płockiej prokuratury zdementowała też informację, że jakieś osoby zostały już zatrzymane w związku z tą sprawą.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bucek
Bucek
2 lata temu

Może wątek nieudzielenia pomocy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x