Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zniknęła błyskawica. Będą nowe żarówki i kasztanowceTrwają prace w miejskim parku w Mławie. Wymieniane są wyeksploatowane żarówki w lampach oraz nasadzane kasztanowce. Usunięto także znak błyskawicy namalowany w ostatnim czasie na jednym z drzew.

Wymieniono już 15 spośród 25 wyeksploatowanych żarówek oświetlenia miejskiego parku. Pozostałe 10 będzie wymienionych w najbliższych dniach. Ponadto, decyzją konserwatora zabytków, zostały usunięte dwa uschnięte kasztanowce. Na miejscu jednego z nich został już posadzony nowy, nasadzenie drugiego zaplanowano natomiast na wiosnę. Aby umożliwić nowym drzewom swobodny rozwój, wykopane zostały dwa znajdujące się w ziemi betonowe kręgi (na zdjęciu obok wydobywanie jednego z nich).

Usunięto także namalowany w ostatnim czasie na jednym z parkowych drzew czerwony znak w kształcie błyskawicy (zdj. poniżej).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wanka
Wanka
1 rok temu

Dzicz nie oszczędziła nawet drzew.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x