Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nurkowie wyłowili ciało zaginionego 30-latka [foto]


Ciało zaginionego na początku grudnia mieszkańca gminy Chorzele odnalazła wczoraj Specjalistyczna Sekcja Ratownictwa Wodno – Nurkowego z KP PSP Przasnysz. Zwłoki mężczyzny ujawniono w zbiorniku wodnym w Krzynowłodze Wielkiej.


– Po dojeździe na miejsce straży pożarnej stwierdzono, że dotarcie do zbiornika wodnego w miejscowości Krzynowłoga Wielka gm. Chorzele może odbyć się tylko przez podmokły teren. Właściciel posesji przetransportował strażaków i ich sprzęt używając ciągnika rolniczego. Specjalistyczna Sekcja Ratownictwa Wodno – Nurkowego z Przasnysza wprowadziła do akwenu wodnego dwóch nurków. Po spenetrowaniu stawu strażacy odnaleźli ciało zaginionego mężczyzny pod wodą. Na prośbę policji wydobyto ciało na brzeg w celu dalszych czynności dochodzeniowo – śledczych – poinformowała KP PSP Przasnysz.

źródło i fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x