Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chciała odebrać sobie życie, uratowali ją policjanci


fot. ilustracyjne


Ciechanowscy policjanci uratowali 42-latkę, która chciała odebrać sobie życie. Kobieta o swoim zamiarze poinformowała znajomą, która natychmiast powiadomiła Policję. Dzięki szybkiej reakcji kobieta został odnaleziona.

Wczoraj wieczorem policjanci patrolujący rejon dzielnicy Krubin zostali powiadomieni przez kobietę, że jej znajoma chce odebrać sobie życie i najprawdopodobniej jest gdzieś w okolicach miejskiego kąpieliska. Funkcjonariusze widzieli, że czas ucieka i muszą działać szybko. Zaczęli przeszukiwać przyległy teren. Po chwili znaleźli leżącą na ziemi, koło boiska do siatkówki nieprzytomną kobietę. Mundurowi natychmiast udzielili pierwszej pomocy i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Kobieta znajduje się pod fachową opieką, a funkcjonariusze sprawdzają dlaczego 42-latka chciała popełnić samobójstwo.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x