Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bony dla pracowników sieci handlowych. Nawet do 1000 złotych


Pracownicy niektórych sieci handlowych w tym miesiącu otrzymają od swoich pracodawców bony rabatowe o wartości kilkuset złotych, które zrealizują w sieci swoich sklepów. Największą kwotę bożonarodzeniowych premii przyznała pracownikom sieć sklepów Biedronka.


Jak podał TVN 24 Biznes, 60 tys. pracowników koncernu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci sklepów Biedronka, dostanie bony rabatowe. Decyzją zarządu tej firmy bon rabatowy opiewać będzie na kwotę 1 tys. zł. Pracownicy nim obdarowani będą mogli zrealizować bon w placówkach sieci do końca stycznia 2021. Dodatkowo w tym okresie wszystkie kategorie produktów będą objęte rabatami

Nieco mniej hojni byli zarządzający firmami Lidl i Kaufland. Pracownicy tych sieci handlowych mogą liczyć na bony o wartości 700 zł. Natomiast pracownicy sieci handlowej Netto otrzymają bon opiewający na 500 zł.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x