Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa Konkurs „Odblaskowi Superbohaterowie” – prace można przesyłać jako skan


Jeszcze przed lockdownem szkół podstawowych, mławscy policjanci spotykali się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego na terenie całego powiatu mławskiego. Podczas spotkań dzieci otrzymywały elementy odblaskowe. Okazało się, że uczniowie  nie tylko dobrze znają przepisy ruchu drogowego ale potrafią upominać także swoich rodziców i dziadków. Teraz na dzielne maluchy czekają nagrody w ramach konkursu „Odblaskowi Superbohaterowie”. Prace można przesyłać jako skan lub zdjęcie.


Organizatorem Konkursu, w ramach akcji  „ODBLASKOWI SUPERBOHATEROWIE” , jest Komendant Powiatowy Policji w Mławie. Akcji patronuje Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie. Działania wspiera Miejski Dom Kultury w Mławie. Działania promują rysunkowe postaci Julka i Janek.

Co zrobić, aby wygrać nagrody a przy okazji pomóc policji w promowaniu zasad bezpieczeństwa na drodze? To proste.

 jeśli jesteś uczniem klas I-III przygotuj rysunek na temat – „Odblaskowy Superbohater to ja”

– jeśli jesteś uczniem klas IV-VI przygotuj plakat promujący używanie elementów odblaskowych z hasłem – technika dowolna.

– jeśli jesteś uczniem klas VII-VIII, przygotuj komiks „Przygody Odblaskowego Superbohatera”- technika dowolna.

Pracuj sam, tak jak potrafisz, bez pomocy dorosłego. To ma być Twoja własna, autorska praca plastyczna. Daj znać swojemu nauczycielowi, że praca jest gotowa. Możesz ją przesłać jako skan lub zdjęcie –  jeśli nie wiesz jak to zrobić – w tym akurat może Ci pomóc dorosły.

Na prace konkursowe czekamy do końca listopada. Regulamin z Aneksem dotyczącym formy elektronicznej przesyłania prac – dostępny TUTAJ.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x