Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Marsz Obrońcom Mławy w małych grupkach. Zobacz trasy


Organizatorzy corocznego marszu, nie chcąc rezygnować z ukutego już zwyczaju zmuszeni byli znaleźć dla niego możliwą do realizacji formułę. Zachęcają, aby maszerować w małych grupkach wyznaczonym szlakiem. Dla uczestników przygotowali uproszczoną mapkę trasy.


Jak piszą na swoim profilu:

W terenie droga jest oznaczona biało-czerwoną taśmą. Czas przejścia trasy to około 1,5 godziny. Trochę krócej niż normalny czas, ale i czasy nie są normalne.

Pamiętajmy żeby nie było grup powyżej 5 osób i żeby był zachowany dystans społeczny.

Start przy zakładzie przetwórstwa ryb w Lewiczynie. Zaraz przy parkingu pierwszy schron. Potem kierujemy się w stronę Lewiczyna. Dalej, na rozdrożu idziemy w prawo. Za zakrętem schron po prawej. Na kolejnym rozjeździe idziemy w prawo, pod górke. Po wyjściu na polanę skręt w lewo i dalej w górę po linii lasu. Kolejno: wejście do lasu i po wyjściu z lasu na drogę – skręt w lewo. Po lewej schron. Robimy zdjęcie przy planszy Marszu i wysyłamy na nasz profil Facebook w komentarzu do niedzielnego postu. Można też wysłać po dotarciu do domu. Dalej już tylko przed siebie do rozdroża, i dalej idziemy drogą którą przyszliśmy, do parkingu.

Dla wytrwałych i chętnych w pobliżu są jeszcze 3 schrony nieoznaczone na tej trasie, a przedstawione w kolorze siwym na wczorajszej mapce. Trzeba iść w przeciwnym do Marszu kierunku – do Turzy Małej. Pierwszy schron przy drodze po prawej. Pozostałe dwa schrony na lewo, w lesie. Do poszukania „na nosa” lub przez GPS

Schron nr 47

(N 53°07’15” E 20°15’51”)

Schron nr 48

(N 53°07’4,8” E 20°15’47”)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

BARDZO DOBRZE O OBROŃCACH NALEŻY PAMIĘTAĆ

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x