Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od najbliższej soboty cała Polska strefą czerwoną


Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że cała Polska od soboty staje się strefą czerwoną. – Wszystkie te zasady, do których przyzwyczaili się ci mieszkańcy, którzy w strefie czerwonej żyją, mieszkają, pracują, uczą się, obowiązują na terytorium całej Rzeczpospolitej – zapowiedział premier.


Jakie przepisy będą obowiązywać w czerwonej strefie?

Według zapowiedzi premiera, zajęcia w szkołach podstawowych w klasach od 4 do 8 będą odbywały się w trybie zdalnym. W godzinach od 8 do 16 młodzież do lat szesnastu może wychodzić jedynie pod opieką osoby dorosłej, a zgromadzenia nie mogą być liczniejsze niż do 5 osób. To ograniczenie nie dotyczy tych, którzy mieszkają lub pracują razem. 

Rząd zaapelował do osób powyżej 70. roku życia o pozostanie w domach, pomoc seniorom na nieść uruchomiony Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
64 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
1 rok temu

Dokładnie PiS będzie nas szczepił przymusowo nawet siła . Więc kochani zapraszam po kolei pisowskich komunistów tu piszących na pierwszy ogień jako króliki doswiadczalne . Bo ja jestem wolnym człowiekiem i nikt mnie nie zaszczepi

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kim

Zgromadź odpowiednią ilość żywności i zabarykaduj się w chałupie, może wobec wizji kilkutygodniowego oblężenia PiS-owscy siepacze ze strzykawkami szczepionek odpuszczą temat dadzą spokój ;):):).

Kim
Kim
1 rok temu

Widzimy co się dzieje tysiące ludzi na ulicach rząd na policję wydaje miliony a w Polsce małym chorym dzieciom nie ma kto pomoc . Pamiętajcie panowie policjanci karma wraca

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kim

Tysiące elementu lgtbqi jacy to strasznie ciążami przejeci jak by ich to dotyczyły,i wulgarne, chamowate agitatorki w rodzaju tej od „strajku ulicznego” z kartoflanym nosem, no doprawdy śmietanka społeczeństwa.

Policja jest po to, żeby byl porządek i żeby władzę sprawowali demokratycznie wybrani przez suwerena ludzie, a nie podburzana przez lewackich agitatorów ulica.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Hemi

Policja jest po to żeby dbać o dobro ludzi a nie prezesa Kaczyńskiego . I władza jest po to by słuchać głosu ludzi a nie Kaczyńskiego . To jest wasz koniec pis The end

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Kim

Kim, oni też mają rodziny na utrzymaniu. W policji jak w wojsku – dostajesz rozkaz i musisz go wykonać, a jak nie to won, przyjdą następni.
Musieliby się zorganizować i wszyscy odmówić wykonania rozkazu, wtedy może coś by to dało, a wiesz, że dwóch ludzi się nie może dogadać, a co mowa o wszystkich> Zresztą policjantów też PIS przekupił podwyżkami i premiami, a więc część z nich zaczęła wierzyć w pis dzięki mamonie i jak tu można się dogadać w sprawie ewentualnego odmówienia wykonania rozkazu – nierealne. Mnie w sumie szkoda tych na pierwszym froncie, a szczególnie tych pod willą Kaczora. Weź tak całymi dniami wysłuchuj tylko tego co ludzie o nich mówią.

Zachowanie policji, to wina ich przełożonych, którzy dali się pisowi kupić za wielką kasę i robią co byle kurdupel im każe,
nawet panią Krysie z TK, byłą posłankę odwożą do domu ze sklepu z zakupami, bo dzwoni do nich, że czuje się zagrożona. Przyjeżdża radiowóz podwozi ją do domu (sklep w odległości 100m od domu) i jeszcze policjant jaśnie Pani otwiera drzwi auta, odprowadza ją pod same drzwi domu. To jest dopiero cyrk.
No a szeregowego posła na kwarantannie wraz kotem, pilnuje cała armia policji. Pewnie w Radomiu to nawet jeden radiowóz nie został do patrolu, tylko wszystkie na Żoliborzu

Taki numer...
Taki numer...
1 rok temu

Wyborcy PIS pamiętacie jak Andżejek przed wyborami wam obiecywał że nie będzie żadnych przymusowych szczepień przeciwko covid-19?
Otóż w tej chwili narobili zamieszania z zakazem aborcji, z zaostrzeniami, żeby przeforsować po cichu, niepostrzeżenie ustawę, zgodnie z którą będą mogli wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciwko cowid-19.
Co to oznacza? – ano to, że będą nas szczepić szczepionką nieprzebadaną, nieprzetestowaną. Potraktują nas jak króliki doświadczalne.
Ludzie skupieni na protestach, na absurdach związanych z nowymi obostrzeniami, ogólny zamęt – to idealny moment na chytre ustawy.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Taki numer...

Wielki analityk polityki co to nie potrafi ustawy od orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego odróżnić.

Podstawówka i lekcje WOS, trzeba było uważać.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Hemi

Wielce oświecony i wielce mądry, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

W komentarzu wyżej ja widzę że jest o ustawie na podstawie której będą mogli wprowadzić przymusowe szczepienia, a ty widzisz coś innego???
Jaskie orzeczenie TK, orzeczenie TK to dotyczyło zakazu aborcji.

Stare panny i starzy kawalerzy, ludzie bezdzietni, ludzie, którzy nigdy nie nosili dziecka pod swoim sercem nigdy nie powinni decydować w takich sprawach, nawet nie powinni zabierać głosu w sprawach dotyczących praw kobiet.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Rolnicy i górnicy zbierajmy się i r[wymoderowamo] my ten p[wymoderowano] rząd

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Ta, jasne, i stwórzmy rząd figurantów z fajansiarzem Borysławem na czele, sterowany na telefon od Merkelowej z Berlina .

Żeby było tak, jak było, a odsunięci od koryta mogli do niego z wielkim kwikiem radości powrócić.

Tylko uwaga, wyposzczeni przez długich 5 lat, pewnie nawet kostki poobgryzają i dla różnych naganiacze i naiwniaków nic nie zostanie:).

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Chore.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Pozwolisz, że uzupełnię.
Tak, decyzje rządu są chore, masz rację.

Ojciec Tadek
Ojciec Tadek
1 rok temu

Rece precz od kosciolow! My zamkniemy sie ostatni!

Kim
Kim
1 rok temu

I jaki jest sens zamknąć gastronomię gdzie ludzie tracą pracę a nie zamknąć kościołów gdzie cały czas słyszymy o nowych przypadkach i w kościele pracy nikt nie straci bo sponsoruje was rząd

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kim

Nie ma żadnych nowych przypadków w kościołach, nie opowiadaj bajek. Od jutra w Mławie normalnie 7 m2 na osobę i wystarczy, żeby się nie zarazić.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Hemi

Największy przypadek wirusa w kościele to PiS

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Hemi

Co ty człowieku pitolisz? blekotu się najadłeś. 7m2 na osobę i wirus nie sięgnie? – Hemi, myślałem, że jesteś mądrzejszy. Na świeżym powietrzu, to może by te 7m2 starczyło, ale nie w zamkniętym pomieszczeniu.
Jesteś nie tylko śmieszny, ale i gł.pi jak się okazuje.

Kościoły winny zostać zamknięte, jeśli zamknięto knajpy wszelkiego rodzaju, siłownie i baseny.

Ludziom bardziej potrzebna jest dobra kondycja i dobra strawa niż modlitwa w kościołach, bo modlić to można się i w domu, a do ćwiczeń potrzebny jest sprzęt, basen też rzadko kto ma w domu.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  sprtw

Ubierz do kościoła maskę FFP3 i nie histeryzuj.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie no, nie ma, kieckowi są konsekrowani, a ich wyniki dodatnie na sars cov 2 są oczywiście fałszywie dodatnie, a poza tym TVP PIS ani w wiadomościach, ani ta druga szczekaczka z końcówką „info” o tym nie mówi.

Nawet rydzykowe media o tym przecież nie mówią. tylko twierdzą, że w kościołach nikt się nie zaraża i zapraszają swoje owieczki i baranków na modlitwę, a chodzi głównie o tacę.

No a jak się ktoś zarazi i umrze, to przecież za pogrzeb też jest kasa.
Tu się tylko kasa liczy.

Oni w żadnego Boga nie wierzą,
bo jakby wierzyli, to nie dochodziłoby do pedofilii, bo by się bali, nie grali by w pokera na pieniądze bo by się bali, nie urządzali by takich fet, bo by się bali,
czego: piekła.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  mławianka

Po pierwsze, dybys miała odrobinę pojęcia o czym piszesz, poza antychrześcijańskim zacietrzewieniem, to wiedziałabyś, że tacę zbiera się tylko w niedzielę i święta, a nie w dni powszednie.

To po pierwsze.

Po drugie, bez dochodów zadna instytucja nie jest w stanie funkcjonować, pani kieckowa. Takie są realia.

Skoro wypominasz parafii dochody, to może daj przykład i zrezygnuj ze swoich, co? Przeciez jak listonosz niesie Ci emeryturę, tez mozesz go zarazić.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Hemi

Listonosz od dawna mi nosi emerytury, a w sklepach płacę kartą, ale
uważałam, że najbardziej zaboli cię ostatni akapit, a ty go przemilczałeś,

Tak, tak, drodzy wierni:
PIEKŁA NIE MA PO ŚMIERCI.
Piekło mamy tu na ziemi.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Hemi

… a zabolała tylko kasa.
Nie uważasz, że to dziwne?
Tak dla kleru najważniejsza jest kasa, żeby mieć na ją na przyjemności, na drogie auta i na życie rozpustne, Który ksiądz żyje w ubóstwie? – żaden. Niektórzy są bardziej wstrzemięźliwi, ale to białe kruki wśród tej rozpasanej czeredy. biskupach, to już nawet nie ma co wspominać, bo ci to już hersztowie, książęta i to wszyscy bez żadnych wyjątków.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jak nie ma niedawno Ciechanów a rząd chce wpuścić do kościoła 170 osób to jest skandal

Kim
Kim
1 rok temu

Wirus jest i musimy na siebie uważać . Ale pytanie po co rząd zamiast zajmować się sluzba zdrowia zajmuje się aborcja i rolnikami . Po to żeby żeby było prostaty . Macie na to 3 lata czy nie można było poczekać

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Kim

Rząd robi zamieszanie, wywołuje chaos, żeby bezkarnie wszystko przepchnąć przy okazji: czyli piątkę dla zwierząt, aborcję itp, a na koniec przepchną jeszcze ustawę o swojej bezkarności (tak między wierszami), żeby nikt się nie zorientował. W chaosie najlepiej załatwia się swoje interesy. Ludzie zwracają głównie uwagę na tom co związane jest z pandemią, a na resztę ich posunięć machają ręką. Przełkną każdą żabę owinięta w pandemie – tak przynajmniej myśli mateuszek i jego mafia.
A potem to już będą robić co tylko sobie zażyczą, piekła nie ma. Każdy Polak będzie zapier…ł za miskę ryżu, bo będzie „totalny” zamo…zm

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  sprtw

Ta, jasne, jak u Kononowicza, nic nie będzie.

Powinniśmy byli tych waszych śmiszków z opozycji wybrać, no nie?, to wirus przestraszyłby się i odpuścił.

Jak ten bajarz w krótkich spodenkach Borysław – „Dysponujemy badaniami, ze na jesieni wirus zniknie” (fanfary!).

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Hemi

Jakby kto inny rządził i i robił taki chaos i burdel w państwie to też spotkałby się z krytyką społeczeństwa.

Nie wszyscy ludzie są głupi i ślepi jak myśli PIS.

Teraz już i część wyborców PIS zaczyna otwierać oczy, tak jak z tymi kąciątkami. Poparcie dla was spada z pieca na łeb, nie wspominając o zaufaniu jakim was darzył wasz elektorat. Sami sobie spie…liście prawie wszystko i brniecie w to dolej.

Na początku tylko jedne kociątko, z sześciu nowo narodzonych kociątek, patrzyło na oczka, ale po kilku dniach z tych 6 kociątek, tylko jedno zostało ślepe
(na początku było 5 partyjnych kociątek, a na końcu już pozostał tylko jeden partyjny)
– może przemyślisz to Hemi, tyle że co tu da twoje myślenie… ty przecież jesteś tylko agitatorem i trollem pisowskim, nic więcej. Cały czas wspominasz jakiegoś Borysława, po co to? na co to komu?

Żyjemy tu i teraz. Mówimy o tych co są na świeczniku. Przeszłość nas nie interesuje. Jeśli byłaby to ta twoja „totalna opozycja” to ją byśmy krytykowali, ale niestety jesteście wy,
nieudacznicy,
którzy nie potrafią słuchać ludzi mądrzejszych.
Tych, którzy wam zwracają słuszne uwagi na wasze posunięcia od razu usuwacie ze stanowisk o ile tylko macie ociupinę takich możliwości. Nie słuchacie rad, nie słuchacie społeczeństwa, które was wybrało i wam zaufało.

mławianka
mławianka
1 rok temu

10- latek do szkoły ma chodzić z mamusią? – chore, mimo, że czasami do szkoły ma przysłowiowe 2 kroki, a rodzice w pracy.
Oni już nie wiedzą co mają robić, błądzą w ciemności jak ślepiec, a na dodatek nie mają białych lasek.

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  mławianka

Do godziny 8.00 dzieciom w ogóle nie wolno wychodzić, to co mają zakładać czapki niewidki, żeby zdążyć na lekcje rozpoczynające się o godz. 8.00? – aha zapewne zajęcia będą rozpoczynały się o 9.00. moje dzieci od I klasy szkoły podstawowej chodziły do szkoły z kluczem na szyi, bo rodzice pracowali, a dziadków w pobliżu nie było. Teraz rodzice mają zwalniać się z pracy czy wynajmować opiekunkę do odprowadzania i przyprowadzania dzieci ze szkoły? Czy rząd tym rodzicom będzie zwracał takim rodzicom te koszty z pieniędzy podatnika? – bo przy minimalnej krajowej, to rodziców raczej nie będzie stać na takie wybryki zafundowane przez rząd.

Kinga
Kinga
1 rok temu
Reply to  Suzi

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. W którym miejscu piszą, że do 8:00 dzieciaki wcale nie mogą wychodzić? Bo ja nie widzę takiego zapisu.

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Kinga

Nie mogą same chodzić, muszą z dorosłym.

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Kinga

To tobie kinga czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Kinga
Kinga
1 rok temu
Reply to  Suzi

To zapytam jeszcze raz – gdzie tak piszą, że do 8:00 dzieci mają zakaz wychodzenia? Suzi, przestań nadinterpertować. „W godzinach 8:00 – 16:00″ przemieszczanie się osób do 16 r.ż. pod opieką dorosłego”. A to oznacza, że nawet i te mniejsze dzieci, jak mają lekcje na 8:00, to same mogą do tej szkoły iść. Pomyśl najpierw 2 razy zanim napiszesz jakieś bzdury.

Last edited 1 rok temu by Kinga
Mega
Mega
1 rok temu
Reply to  Suzi

1-3 będzie chodzić do szkoły i tych dzieci samych że szkoły nie wypuszcza,przewaznie ktoś je zaprowadza i odbiera.Ale 4-8 od poniedziałku zdalne lekcje,rodzice pracują,i co takich z 4 czy5 klasy mają zostawić bez opieki?Każde dziecko jest inne i nie każde moze samo zostać,i nie każde samo poradzi sobie ze zdalnym lekcjami.Co rodzice mają się zwalniać z pracy,jesli nie mają żadnej opieki do dzieci?Czy ten nasz rząd to ma mózg?Bo to już słów brakuje.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  mławianka

zajęcia w szkołach podstawowych będą odbywały się w trybie zdalnym

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

w klasach 4-8.

Mega
Mega
1 rok temu
Reply to  mławianka

Od poniedziałku lekcje zdalne dla klas 4-8 droga pani,a młodsze dzieci to i tak trzeba zaprowadzić i odebrać,samych że szkoły nie wypuszcza.To wszystko co robi nasz rząd jest chore,wielki chaos i bałagan.Zdalne lekcje,raczej nie zdalne,imbecyle same będą.

anty-foliarz
anty-foliarz
1 rok temu

Zastnówcie się 100 razy czy warto iśc 1szego na cmentarz i przepychac się w tłumie i być może niedługo potem odwiedzić cmentarz bo chowacie kogoś bliskiego.
Ciekawe też czemu rząd nie zamknie / nie ograniczy liczby osób w kościołach?
Bary, siłownie itp. – ok – ale czemu nie kościoły?
Co z kolendą? Ksiądz chodzący po domach to tykająca bomba zakaźna…?!?!?

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  anty-foliarz

A kto powiedział że wpuści księdza teraz oni reprezentują PiS a nie kościół .

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Kim

W kościołach następuje najwięcej zarażeń, jak wynika z ostatnich doniesień prasowych. Albo ksiądz jest zarażony, albo ktoś w ko.ściele się zaraził.
Nie mam zamiaru wpuszczać żadnego księdza do swojego mieszkania, choćby nawet ilość zakażeń zmniejszyła się w styczniu do 500 dziennie i choć takowy osobnik miał wczorajszy test z wynikiem ujemnym.

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Kim

W kościołach następuje najwięcej zarażeń, jak wynika z ostatnich doniesień prasowych. Albo ksiądz jest zarażony, albo ktoś w ko.ściele się zaraził.
Nie mam zamiaru wpuszczać żadnego księdza do swojego mieszkania, choćby nawet ilość zakażeń zmniejszyła się w styczniu do 500 dziennie i choć takowy osobnik miał wczorajszy test z wynikiem ujemnym.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Suzi

Z doniesień prasowych?

A co czytasz? Chyba NIE, Fakty i Mity albo Wyborczą.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Hemi

… a ty chyba śledzisz tylko prasę rozdawaną w kościołach i TVPIS, że o niczym nie masz nawet zielonego pojęcia.
Ile osób skazał na kwarantanne i zaraził zakażony biskup w opolskim podczas bierzmowania? Ciało Chrystusa rozdają czy raczej w tej chwili diabła?

aaa
aaa
1 rok temu
Reply to  Kim

Kim, większość starszych ludzi i tak wpuści księdza po kolędzie. Księża nie rezygnują z odprawiania mszy nawet podczas pandemii, wielu wręcz zachęca starszych ludzi do przychodzenia mimo ogromnego ryzyka. Taca musi się zgadzać. Z kolędy też nie zrezygnują, na pewno nie dobrowolnie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Kim

Nie zaśmiecaj forum komunisto.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Już ci powiedziałem cały ten twój PiS jest pełen komunistów .i pewnie ty też jesteś komunisto tylko się twego wstydzisz he

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Kim

Kim muszę Cię poprawić:
To PIS jest w Polsce reprezentantem tej czarnej zarazy.

Kim
Kim
1 rok temu

Brawo panie premierze jesteście
Najlepsi . Wczoraj policja używało gazu do bezbronnych kobiet . Wydajemy milion na ochronę Kaczyńskiego a na służbę zdrowia brakuje

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kim

Myślisz, że ludzie są odcięci od TV czy neta i kupią te dyrdymały?

Bezbronne rzekomo kobiety, te plujące żółcią i nienawiścią „aktywistki”, wulgarne, posługujące się inwektywami, zapiekłe w swej nienawiści do nienarodzonych dzieci?

No rzeczywiście, bezbronność, z kamieniami iść do domu nielubianego przez siebie polityka. Przestań człowieku bajki opowiadać.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Hemi

Witaj HEMI .Dawno Cię nie było . z tego co obserwuje forum całkowicie przejeły lewackie trole i innej maści propademicy i ciort co jeszcze trudo to nawet nazwać . Chyba już nie warto czytać komentarzy bo tych wartościowych jest coraz mniej .

anka
anka
1 rok temu
Reply to  Hemi

TVN-owska chołota łyka te dyrdymały niestety,nie każdy ma włączone samodzielne myślenie

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  anka

Pisowska hołota… nawet ortografii nie zna. Bez komentarza

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Hemi

Wiesz co HEMI szkoda z tobą dyskutować . To kogo chroni policja Kaczyńskiego czy naród już niedługo ludzie wyjdą na ulice i pokaże tym twoim ziomkom z PiSu gdzie ich miejsce

Czesław Śpiewa
Czesław Śpiewa
1 rok temu
Reply to  Kim

idziesz w dobrą stronę . Nie długo zostanie ci pisanie monologów albo jak temu rudemu gościowy z naszej mława esejów 😉

Observer
Observer
1 rok temu
Reply to  Hemi

Zapiekła, wulgarna, plująca żółcią i nienawiścią w stosunku do kobiet jest pani krysia – bezdzietna, stara panna. No cóż stare i niekochane panny tak mają, że z wiekiem coraz bardziej dziwaczeją delikatnie mówiąc. To samo zresztą dzieje się ze starymi kawalerami.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Observer

Coś im na mózg pada.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Kim

Kobiet które chcą zabijać dzieci z zespołem Downa, (bezbronnych kobiet) które rzucały kamieniami w Policjantów, ich też chciały pozabijać? Komunistyczna patologia.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Popatrz sobie na filmy nagrane na proteście ja tam nie widzę że kobiety rzucały kamieniami . A i nie mówimy teraz o dzieciach tylko zespołem Downa tylko o dzieciach przykutych do łóżka pomyślałaś o tym że jak ich rodzice umrą to zostanę bez opieki

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Kim

W [wymoderowano] se wsadźcie te wasze filmy. Fakt problem o którym mowa czyli aborcja jest tematem bardzo intymnym ,indywidualnym dodatkowy dylemat to choroba płodu co jeszcze bardziej gmatwa sytuację . Z tego co widziałem na tych waszym gównianym proteście to jak zwykle wzięty jest ekstremalnie trudny temat i jazda jedziemy z pisiora a na proteście kto ? jasne pan Tatało , bojówki LGBt czyli śmietanka .młodzież którym pozamykano kluby do ćpania itp wykolejeńcy . Sobie dobrze lewackie lumpy wymyśliły że podczepią się pod biedne kobiety bo ich nie będą pałować jak na Białorusi . Zróbcie sobie taki protest co kiedyś był pod nazwą czarnych szmat i tam możecie strajkować.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Pomyślałeś choć o tym, że rodzą się dzieci jak warzywka? że przez takie sytuacje rodzina się bardzo często rozpada, bo faceci nie mogą tego stanu zdzierżyć ponieważ są mało odporni psychicznie i zostawiają matkę z takim dzieckiem i kilkoma innymi na pastwę losu, bo przecież oni nie są od od wspierania rodziny, to kobiety są filarem rodziny. Wszystko spada na barki kobiet, matek.

Wild chicken
Wild chicken
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Kobieto przestań. Nie mierz wszystkich facetów swoją miarą

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Wild chicken

Nie napisałam wszyacy faceci, ale wielu jest takich, że ich psychika tego nie ogarnia.

Hahaha
Hahaha
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

No tak…. jedyny przekaz oglądasz czyli tvpis.
Oni wszystko potrafią tak zmontować, że każdy ich wyborca im uwierzy.
Człowieku, obejrzyj sobie filmiki w internecie, bo wiadomo… tvn też zakłamane, przecież ci to wbili do głowy, ale obejrzyj to co ludzie nagrywają telefonami i od razu wrzucają do sieci.

64
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x