Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Okradł skarbonkę w przasnyskim kościele. Szuka go policja [FOTO]


Przasnyska Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęć.


Mężczyzna poszukiwany jest przez policjantów w związku z zaistniałym w dniu 23 września 2020 roku, włamaniem do skarbonki kościelnej znajdującej się wewnątrz kościoła pw. Św. Wojciecha w Przasnyszu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 500 złotych.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt z przasnyską komendą pod numerem telefonu 47 7048200. Informację w tej sprawie można przekazać również anonimowo.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x