Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Ptasie portfolio” w Bibliotece Pedagogicznej


smart


Biblioteka Pedagogiczna w Mławie zaprasza do obejrzenia wystawy czasowej zatytułowanej „Ptasie portfolio”. Piękne, barwne fotografie stanowiące wspomnienie minionego lata są wytworem pasji fotograficznej: Janusza Dębskiego, Michała Kaszubskiego, Krzysztofa Antczaka i Jacka Mianowskiego.

38 fotografii przeróżnych ptaków prezentowana jest w czytelni biblioteki.  Druga część wystawy, znajduje się w wypożyczalni naszej biblioteki, są to fotografie ptaków, a szczególnie pokaźna kolekcja znaczków pocztowych należąca do Janusza Dębskiego. Przepiękne, kolorowe znaczki z wizerunkami ptaków żyjących na Ziemi pochodzą z różnych części świata: Panamy, Tunezji, Kanady, Mongolii, Urugwaju, San Marino, Paragwaju i in. W zbiorze tym znajdują się również trójwymiarowe znaczki, kartki pocztowe, magnesy również  z podobiznami ptaków.

Wystawa jest efektem wieloletniej współpracy z Panem Januszem Dębskim.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy w godzinach pracy biblioteki, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (obowiązkowa maseczka).

źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x