Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stupski turniej piłki siatkowej. Niespodzianka w finale


Niespodziewane rozstrzygnięcie przyniósł finał  rozegranego w minioną niedzielę XVIII Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Stupsk. O zwycięstwo rywalizowały już tylko trzy najlepsze pary, a faworytami od samego początku byli bracia Karwaccy – liderzy po rundzie eliminacyjnej i kilkukrotni zwycięzcy Grand Prix.


Szyki faworytom pokrzyżował jednak inny finałowy team. Będąca w świetnej dyspozycji para Anna Karwacka i Dawid Podlaski już w pierwszym meczu pokonała drużynę Dawida Głowackiego i Dawida Klimkowskiego 2:0 . W drugim meczu bracia Karwaccy ulegli skutecznej i opanowanej grze „gospodarzy” z Dunaja: Dawida Głowackiego i Dawida Klimkowskiego 0:2. Ostatni mecz był meczem o wszystko, a rozstrzygnięcie go wymagało tie break’a, w którym na przewagi zwyciężył zespół Ani i Dawida. Tym samym w ostatecznej klasyfikacji Karwacki Piotr i Karwacki Łukasz spadli na drugie miejsce. Trzecią lokatę zajęła para Dawid Głowacki i Dawid Klimkowski, a historyczne zwycięstwo w turnieju zdobyła po raz pierwszy para mieszana: Ania Karwacka i Dawid Podlaski.

źródło i fot. : gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x