Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńsk. Jechał pijany autem? Ustala to policja


fot. ilustracyjne


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie 57-letniego mieszkańca pow. mławskiego, podejrzewanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Według zawiadomienia świadków, chwilę wcześniej kierował Audi A4 na terenie gm. Szreńsk.

Do zdarzenia doszło w środę 26 sierpnia, o godz. 9.30. Chwilę po zgłoszeniu, interweniujący patrol ruchu drogowego odnalazł opisany przez świadków samochód na prywatnej posesji  jednej z miejscowości w gm. Szreńsk. W budynku policjanci odnaleźli leżącego mężczyznę a wokół niego puste butelki po alkoholu. Okazało się, że mężczyzna jest przytomny, choć kontakt z nim był utrudniony. Jak wstępnie ustalili policjanci, od kilku dni był w ciągu alkoholowym. Zatrzymany, 57- letni mieszkaniec pow. mławskiego został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie oraz sprawdzono czy nie wymaga on pomocy medycznej. Po badaniu mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Mławie.

Policja dziękuje świadkom tego zdarzenia za reakcję. Bezpieczeństwo na drodze naprawdę zależy od każdego z nas, w tym także od naszego odpowiedzialnego działania, gdy widzimy podejrzanie zachowującego się na drodze kierowcę. Wystarczy zadzwonić pod numer 112 i przekazać tą ważną informację.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x