Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyglądało groźnie. Motocykliści wywrócili się  na wysypanej na „siódemce” gorczycy [fot.]


Wczoraj wieczorem doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na „siódemce” w okolicy Wiśniewa. Na drogę wysypała się przewożona ciężarowym samochodem gorczyca. Na leżące na asfalcie zboże najechała grupa ośmiu motocyklistów, a kilku z nich się wywróciło. Na szczęście żaden z jadących nie odniósł poważniejszych obrażeń i nie było potrzeby nikogo hospitalizować.


Na „siódemce” ruch był utrudniony, gdy służby drogowe usuwały rozsypaną gorczycę. Policja już ustaliła winnego tego wykroczenia i ukarała go mandatem.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x