Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnysz. W nocy zamordowano emerytkę


fot. www.infoprzanysz.com


Wczoraj, 7 sierpnia, na osiedlu Orlika w Przasnyszu doszło do tragicznego zdarzenia, w którym życie straciła jedna z mieszkanek Przasnysza. Według nieoficjalnych informacji sprawcą był inny członek rodziny.

Zwłoki przasnyszanki znaleziono w bloku przy ulicy Klonowej w Przasnyszu około godziny 18:00. Według nieoficjalnych informacji, na które powołuje się portal www.infoprzasnysz.com, kobieta została zamordowana najprawdopodobniej przez innego członka rodziny. Zmarła na skutek poważnych ran głowy. Do późnych godzin nocnych funkcjonariusze Policji zabezpieczali miejsce zbrodni.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x