Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starostwo powiatowe też pompowało dla Adasia


Pracownicy Starostwa Powiatowego w Mławie przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge. Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną przekazane dla Małego Wojownika – Adasia z Mławy.

W odpowiedzi na nominację Urzędu Miasta Mława pracownicy zgodnie z zasadami akcji wykonali 10 pompek i 10 przysiadów. Dodatkowo prowadzona jest zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na leczenie małego Adasia komórkami macierzystymi.

Każdy może wspomóc zbiórkę, wpłacając dobrowolną kwotę. Zbiórka dostępna jest pod adresem: https://pomagam.pl/adaswalkaozycie

Zobacz filmik:

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x