Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To ulga. Pacjent  SOR nie jest zarażony koronawirusem


Dosłownie przed chwilą burmistrz Sławomir Kowalewski, poinformował o wyniku testu mężczyzny, który w nocy trafił jako pacjent na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Mławie. Wynik testu jest ujemny. To dobra wiadomość nie tylko dla samego mężczyzny, ale także dla Mławy, szpitala, jego pracowników, a przy okazji również dla kilku koreańskich firm.  


Wcześniej bowiem mławski sanepid objął kwarantanną cały personel SOR, który miał styczność z tym pacjentem. Taką samą kwarantanną objął też kilkadziesiąt osób, z którymi zetknął się mężczyzna w pracy oraz w miejscu zamieszkania.

Na tę sytuację zareagowało także LG i inne spółki koreańskie, z którymi wcześniej miał styczność mężczyzna.  Choć spółka LG nie odpowiedziała na zadane przez redakcję Codziennika Mławskiego zapytanie o przerwanie produkcji, to poinformowała władze miasta, że zawiesza produkcję w dniach 23 – 27 marca br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obudźcie się
Obudźcie się
1 rok temu

Ten człowiek nie żyje! Informacja z wczoraj.

Danuta
Danuta
1 rok temu

Co nie zmienia faktu,że te firmy powinny być już zamknięte.To powinno być odgórnie nakazane.Zdrowie i życie ludzkie życie powinno być największą wartością,nie telewizory.

Skośne oczy
Skośne oczy
1 rok temu

Przestój produkcyjny=60%pensji.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Wynik jest ujemny

ZRz
ZRz
1 rok temu

Burmistrz to burmistrz tamto lata jak kot i lansuje sie na zbawce a przecież to dziedzina starostwa. Skad burmistrz ma te dane ? sor dalej zamkniety !
Jutro pewnikiem ratusz napisze ze wynegocjował zamkniecie LG

Hanka
Hanka
1 rok temu

Napewno ? Kurier Mazowiecki podawał , że wyniki będą jutro..

Miko68
Miko68
1 rok temu

Poczekam na sanepid mławski coś panu burmistrzowi nie wierze

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x