Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

PILNE!!! Mławski szpital zamknął SOR. Trafił tam pacjent z podejrzeniem koronawirusaPiszemy o tym pierwsi! To wiadomość z ostatniej chwili. Mławski szpital zamknął SOR. W nocy trafił tam pacjent z objawami, które wzbudziły niepokój personelu szpitalnego. Mężczyznę przekierowano na oddział zakaźny w Ciechanowie i wszyscy czekają na wynik testu.

– Na razie SOR jest zamknięty z przyczyn epidemiologicznych ale normalnie pracują inne oddziały szpitala. W przypadku pacjenta, który trafił na SOR wczorajszej nocy  postępujemy zgodnie z procedurą. Czekamy na wyniki testu, od tego uzależnione są dalsze działania – mówi dyrektor SP ZOZ w Mławie Waldemar Rybak.

Według nieoficjalnych informacji jest to mężczyzna narodowości ukraińskiej.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
38 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenerwowana
Zdenerwowana
1 rok temu

Teraz ludzie z innymi chorobami,z wypadków nie będą się mieli gdzie leczyć,bo żaden szpital ani lekarz nie przyjmie.Wszyscy skupili się na koronawirusie Dlaczego urzedasy nie pracują,zabarykadowali sie jak w bunkrach,nauczyciele cała budżetowa,ale po sklepach biegają i innych narażają.Czy sprzedawca ,piekarz,listonosz to inni ludzie.O nich też trzeba zadbać,tak samo pracownicy na budowie też się narażają.Szkoly zamknięte do Wielkanocy i zdalne nauczanie,ale na dłuższą metę nie da to dobrej korzyści.

Olga
Olga
1 rok temu

Chyba coś ta procedura nie zadziałała… Gdzie jest tymczasowa – polowa izba przyjęć dla przypadków z podejrzniem COVID 19 ??? Bo chyba nie ta kanciapa przygotowana na PAŁĘ w szpitalu. Jak możliwe jest takie lekkomyślne podejście i narażanie całego miasta. Co teraz? Z wypadku do Żuromina, Działdowa?! Bo nie widzę takich informacji !

Sprawiedliwość
Sprawiedliwość
1 rok temu

I w tym momencie wchodzi prokuratura do obu grajdołów plus do agencji pośrednictwa. Do dzieła panie prokuratorze Bagiński, liczymy na Pana skuteczność w tej skandalicznej sprawie!

Covid19 z LG
Covid19 z LG
1 rok temu

Bo prezes LG myśli ze wystarczy pokłonic sie i żałować za grzech jak ten od zakonu co był odpowiedzialny za szybkie rozprzestrzenienie sie w ich państwach azjatyckich. Polska kadra kierownicza jest jak to kiedyś mówiono g”ł”ownoja….dami. Jeśli w Mławie bedzie epidemia, to mławiacy wiedzą i będą mówić głośno kto się do tego przyczynił. Kadro Szczacunek dla rodaków {Podobno macie juz w swoich domach zapas maseczek, rekawiczek i płynów antybakteryjnych}.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Dyrekcja szpitala w Mławie nie ujawnia wszystkiego na temat wirusa

Pocahontas
Pocahontas
1 rok temu
Reply to  Andrzej

Obawiam się, że to tak jak wszędzie, dzięki temu mamy w Polsce lepsze statystyki 😉

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

We Włoszech liczba zgonów przekroczyła tą z Chin . Zmarło 14 włoskich lekarzy.

ja.......
ja.......
1 rok temu

Czemu miało służyć zdanie „Według nieoficjalnych informacji jest to mężczyzna narodowości ukraińskiej”? Chyba tylko po to, żeby nie koniecznie lubić i akceptować Ukraińców. Poza tym nie publikuję się nie potwierdzonych informacji. Oj panie JK!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Patrząc na ilość samochodów przy marketach. Patrząc jak do małych sklepów typu Żabka czy A,B,C itp wchodza grupami ludzie – cierpnie skóra, dziwi mnie odwaga. A moze raczej kompletny brak myslenia. Pani sprzedawczyni powinna wypraszac. Jeden w sklepie i koniec. Markety- nie ma bata tylko pomyslunek ludzki pozostaje. Czy mieszkańcy na prawdę czuja się aż tak pewni?! Przerażające. Muszą być ofiary żeby zacząć stosować ostrożność. Trudno, społeczeństwo przedostaje się samo. Brak wprowadzenia obostrzen przez burmistrza i starostę DZIWI. No tak. Ratusz zakneblowano a wy ludziska chorujcie. Nie mylić paniki z ostrożnością. Media cały czas wołają o ostrożność.

anna
anna
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Byłam właśnie w Żabce żeby odebrać przesyłkę i nie mogłam uwierzyć. Młodzież po kilka osób kupująca hod dogi. Pani zupełnie nie zwracała na to uwagi. A potem ta sama młodzież wędrująca w grupie ulicami Mławy. Gdzie są rodzice tych młodych ludzi? Ta młodzież w końcu naraża i ich oraz seniorów.

Media
Media
1 rok temu

Zwracamy się do władz miejskich o podanie ludnosci miejskiej o zaistnuslej sytuacji z mezczyzna ktory zglosil sie na SOR Ludzie chcą wiedzieć moja się o swoje życie.Prosimy o wstrzymanie produkcji w zakładach mlawskich koreańskich gdzie jest mieszanką wszystkich narodowości.

kot
kot
1 rok temu

Nie da się wyłączyć całej gospodarki, całego kraju, całe produkcji, dostaw, zamknąć sklepy(sprzedawcy też ryzykują!!).Tylko zdrowy rozsądek,tym bardziej ,że teraz będą zakażenia poziome-będziemy się zakażać od siebie.

Mieszkanka Mławy
Mieszkanka Mławy
1 rok temu
Reply to  kot

DO KOT !gdzie ten człowiek bądź ten kto to tam zawiózł mnial ROZSĄDEK CHYBA W D…należy dzwonić.Chyba że rzeczywiście wtedy dorabial Wipasz bądź Koreę to sygnału na sor.Apel do ludzi nie ukrywanie nie zatajajcie Nie boimy się pracodawców Walczymy o siebie i innych.

Wierna
Wierna
1 rok temu
Reply to  kot

DO KOT ale rozsądnie i racjonalnie minimalizujmy produkcję i masowe spotkania nawet w pracy To obrona przed najgorszym.Nawet w marketach już malutko ludzi po 17 . Więc nie bądź przy swoim KOT.Każdy aby pieniądz.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  kot

Właśnie zdrowy rozsądek to nakazuje . Pierw ratujemy Siebie a później innych. Gałęzie strategiczne mają działać tylko . Strata srata. To sobie flotę za rok kupią fiatów a nie toyoty Janusze Szkoda mi tylko ludzi tych normalnych biednych zahukanych zawsze na nich się wszystko najgorzej odbija. Pieniądze to nie wszystko.

Jsjsks
Jsjsks
1 rok temu

Uwaga prawdopodobnie do dong yanga na nocna zmianę też chodzi Pani do pracy której mąż ma kwarantanne bo wrócił z Włoch

Janek
Janek
1 rok temu
Reply to  Jsjsks

Pracuje w Dong Yang i jeżeli jest taka możliwość proszę o telefon do firmy i waskazanie osoby nie snuć jakieś domysły i siać panike!

stary
stary
1 rok temu
Reply to  Janek

pęknę zaraz ze śmiechu. na prawdę, ja tam pracuję, telefon do firmy, to weź i dzwoń. zobaczymy co załatwisz. no ale staraj się. powodzenia. Janek przypuszczam że pracuję tu dłużej niż ty. więc przestań pierniczyć.

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

Pracownik Fine Altech

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

W Słowacji potrafią współdziałać i zamykają fabryki, nie będę pisała samych nazw wystarczy sprawdzić. A w Mławie LG próbuje robić największe zagrożenie dla całej okolicy, Dlaczego nikt tym się jeszcze nie zajął, czekają aż wybuchnie epidemia od pierwszej osoby, wtedy już będzie za późno, tam jest największe skupisku ludzi a zarazem największe zagrożenie !!!!! Dziennie przebywa tam blisko 3000 osób, gdzie było ogłoszone żeby unikać skupisk osób powyżej 50. LG to nie poważna firma w takich stanach zagrożenia, dla nich nie liczy się ludzkie zdrowie tylko te telewizory, które nie są potrzebne nikomu w całej tej pandemii, jest to globalny problem więc trochę rozwagi powinni mieć. Jedynie co pokazują to że mają ludzi za nic, nawet w chwilach zagrożenia mają ważniejszy cel , pieniądz a nie człowiek!

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Katarzyna

To może kwestia jak mocno są firmy znajciolizowane ? LG zapewne ma już plan i obliczył że bio robotów nie zabraknie . Ręce opadają.

Wyborca
Wyborca
1 rok temu
Reply to  Katarzyna

W Czekach jest NAKAZ NOSZENIA MASEK. Ale burmistrz ma to w nosie a później znów powie, że najlepiej wszystko wie bo zajmuje się sprawą od początku jak ostatnio na posiedzeniu. Pan wszechwiedzący nic nie działający. Żenła…..

Jakiś
Jakiś
1 rok temu

A może chłopak z Fast folu tam też cyrki się dzieją

srs
srs
1 rok temu

nie chciałbym aby okazało się że koniem trojańskim są ” przyjaciele ” ze wschodu . nie wiem jak Polacy ?Pewnie też się zdarzają takie przypadki ale mijając wczoraj jednych młodych jeden oscentacyjnie kaszlał a drugi coś o allahu pierdzielił więc olewka na całego . I nie są to jakieś rzeczy typu mój kolega ma kolegę co zna kolegę i co widział itp…. Mam nadzieję że są takich jest „promil ” i większość się ogarnie.

Janek
Janek
1 rok temu

Czy to nie z Wipaszu?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

A ile osób pracuje w LG na jednej zmianie ???

Mieszkanka Mławy
Mieszkanka Mławy
1 rok temu

Oby nie kłamał przy wywiadzie.To kluczowe.Oby nie zatail żadnych wiadomości. Oby wynik pyn negatywny bo Mława leży pogrzebana.Te LG i inne h..to nic z nas nie robią.

Green
Green
1 rok temu

A gdzie informacje z UM na temat koronawirusa w języku ukraińskim Pani rzecznik, dlaczego on zgłosił się na SOR

wml
wml
1 rok temu
Reply to  Green

Ale urzędnicy uczą Ukraińców języka polskiego.

Wkurwi...
Wkurwi...
1 rok temu

Ciezko jest podac gdzie pracuje. No tak po co podawac niech inni tez beda zarażeni.

Mławianin
Mławianin
1 rok temu
Reply to  Wkurwi...

Pracownik pracował w Fine Altech.

Mlawianka
Mlawianka
1 rok temu

Mówiono dzwonić !nie chodzić PROSTY NARÓD.

Kita
Kita
1 rok temu

Ciekawe czy ten pacjent nie wracał z drugiej zmiany z LG.Telewizory to nie chleb że trzeba go mieć codziennie,ale liczy się tylko zysk ,a nie zdrowie naszych rodzin.Wstyd! I już cała nocna zmiana wypadła na sorze z obiegu przy takich brakach w personelu w całym kraju za chwilę zostaniemy bez opieki.

Wkurwi...
Wkurwi...
1 rok temu
Reply to  Kita

Niedlugo bedziemy jesc telewizory zamiast chleba

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu

Pierwszy wynik wyszedł ujemny. Może będzie dobrze.

Mlawianin
Mlawianin
1 rok temu
Reply to  Czytelnik

Nie siej popeliny jak nie wiesz!! Wszyscy czekają na wyniki byl wykonany 1 test wiec skad te bzdury o pierwszyk wyniku?!!

Azjata
Azjata
1 rok temu

A nie zależne? Uzależnionym to można być od czegoś innego ‍♂️

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Azjata

Zamkneli oddział ratunkowy a LG i inne dalej nie widzą problemu jeśli ten chory jest zakażony koronowirusem to już jest za późno na szybko reakcję teraz będziemy obserwować jak jeden od drugiego będzie to łapał i teraz już na pewno 2 tygodnie nie zmieni niczego.

38
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x