Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oko w oko z dorodnym łosiem. Czy słyszał o koronawirusie?


Smutny łoś, zamyślony łoś czy łoś alpinista? Jeden z czytelników nadesłał nam uwiecznione w obiektywie spotkanie z łosiem w okolicznych  lasach. Do fotografii dołączył opisy charakterystyczne dla poszczególnych ujęć  tego króla naszych leśnych ostępów. Całe szczęście, że do spotkania doszło w leśnej kniei a nie na ruchliwej drodze, bowiem wcale to nie są rzadkie przypadki w naszym powiecie, gdy dochodzi do wypadków samochodu z łosiem.


Oczywiście zdjęcie zapowiadające jest fotomontażem, ale swoją drogą, ciekawe czy łoś słyszał o koronawirusie? Przy tej okazji warto uspokoić nastroje, przypominając, że według opinii Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zwierzęta (przynajmniej te domowe) nie przenoszą koronawirusa na ludzi.

red.

smutny łoś

zamyślony łoś

łoś alpinista

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
fox
fox
1 rok temu

Piękny łoś. Przyroda swoim kołem się toczy, normalnie funkcjonuje, przynajmniej to pozwala nam nie zwariować.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x