Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od wczoraj dostępne jest zdalne wsparcie psychologa


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Osoby objęte kwarantanną oraz te zaangażowane w działania zapewniające bezpieczeństwo w okresie zagrożenia epidemicznego mogą korzystać z bezpłatnego zdalnego wsparcia psychologicznego oferowanego przez Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Wystarczy zadzwonić lub nawiązać kontakt drogą elektroniczną.

W trosce o bezpieczeństwo w związku wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wzmożonym społecznym niepokojem, Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie umożliwia od 17 marca 2020 r. zdalne wsparcie psychologiczne (w formie telefonicznej, on-line/skype, e-mail).

Wsparcie to szczególnie kierowane jest od osób bezpośrednio zaangażowanych w działania zapewniające nasze bezpieczeństwo oraz do osób objętych kwarantanną.

W celu umówienia sesji on-line prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 23 654 52 29 lub email: [email protected] . Poradnictwo telefoniczne jest możliwe także dla osób chcących zachować anonimowość. Pomoc udzielna jest bezpłatnie.

źródło: ZOW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x