Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od poniedziałku nie kursuje żadna linia MKM


W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców od poniedziałku 16 marca zawieszone zostają kursy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Wstrzymana będzie bezpośrednia obsługa interesantów Urzędu Miasta Mława.


Burmistrz Miasta Mława oraz Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego, mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców Mławy, zdecydowali o podjęciu dalszych działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa. Od poniedziałku 16 marca br. Mławska Komunikacja Miejska do odwołania zawiesza kursy autobusów na wszystkich liniach.

Pracownicy Urzędu Miasta Mława oraz Jednostek Organizacyjnych Miasta będą pracować, jednak czasowo zostaje zawieszona bezpośrednia obsługa klientów. Wyjątek stanowi rejestracja urodzeń i zgonów. Osoby, które w tych sprawach osobiście zgłoszą się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Pałacu Ślubów (park miejski, ul. Sienkiewicza 1), są proszone, aby zadzwoniły pod numer 23 654 64 40 wew. 603 i poinformowały urzędnika o konieczności rejestracji urodzenia dziecka lub zgonu. Urzędnik obsłuży interesanta w Wydziale Spraw Obywatelskich, który będzie pracował w godzinach od 8:00 do 16:00.

Śluby już zaplanowane odbędą się w ustalonych terminach. Prosimy Pary Młode o ograniczenie liczby gości biorących udział w ceremonii. 

W pozostałych sprawach prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta Mława:

  • drogą elektroniczną (adres mail: [email protected])
  • telefonicznie (tel. 23 654 33 82)
  • za pomocą poczty (Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława).

Ponadto przy wejściu do ratusza umieścimy pojemnik, do którego będzie można wrzucać podania, wnioski lub pisma. Prosimy, aby na tych dokumentach, obok danych wnioskodawcy, koniecznie wpisać nr telefonu lub adres e-mail. To umożliwi nam sprawny kontakt z wnioskodawcą.

Wszystkie umówione wcześniej spotkania i wizyty w Urzędzie Miasta Mława oraz Jednostkach Organizacyjnych Miasta zostają odwołane.

Procedury i formularze wniosków dotyczących różnych spraw można znaleźć w Poradniku Interesanta na stronie bip.mlawa.pl

Wszelkie opłaty, w tym podatek od nieruchomości, można dokonywać przelewami na konto (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).
Wprowadzenie wymienionych procedur jest wynikiem troski o bezpieczeństwo mieszkańców Mławy. Burmistrz Sławomir Kowalewski prosi wszystkich o stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia i służb sanitarnych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
1 rok temu

Brawo urząd i ten co włada.
Wielu ludzi do pracy jeździło tymi autobusami.
Nawet sam pan radno-sprawdzajacy parkingi.
To że nie ma szkół nie znaczy by zabierać sporej liczbie ludzi dostępu do komunikacji.
Boicie się o kierowców? Zróbcie jak w Warszawie – strefa gdzie ma nie wchodzić pasażer.
Gratuluję.
Brawo brawo kolejnego pomysłu….
Żenada

Mławka
Mławka
1 rok temu
Reply to  Mława

Nie było MKM i jakoś ludzie żyli w tej wielkiej mławskiej metropolii

Normal
Normal
1 rok temu
Reply to  Mława

Żenada. to jest Twój komemtarz…..

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x