Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Korboniec. Gminny Dzień Kobiet świętowano uroczyścieDzień Kobiet to popularne również w naszym powiecie święto. Obchodziły je też Panie z gminy Wiśniewo.  Z okazji Dnia Kobiet, Gmina Wiśniewo wraz z Gminną Biblioteką Publiczną przygotowały dla wszystkich pań miłą niespodziankę.

Te z nich, które przyjęły zaproszenie i przybyły do  świetlicy w Korbońcu nie żałowały decyzji. Już na początku spotkania każda z nich otrzymała z rąk wójta Grzegorza Woźniaka wiosennego tulipana. Tego dobrego nastroju nie zabrakło do końca spotkania.  Spotkanie umiliły występy dzieci i młodzieży z SP Wiśniewo, bajka w wersji dla dorosłych w wykonaniu Studia Krak – Art. z Krakowa, a także pokaz tańca towarzyskiego. Panie mogły również skorzystać z zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, a przynajmniej zasięgnąć porady stylistki i kosmetyczki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x