Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar tartaku w Proszkowie


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pięć zastępów straży pożarnej prowadziło działania gaśnicze podczas dzisiejszego pożaru tartaku w Proszkowie.

 Zapaliło się poddasze obiektu, a ze względu na duże zadymienie strażacy prowadzili działania przy zastosowaniu sprzętu ochrony dróg oddechowych. Nie było osób poszkodowanych. Strażacy gasili pożar podając prądy wody w natarciu, równocześnie prowadzone były prace rozbiórkowe w celu dotarcia do źródła ognia. Do zdarzenia doszło dzisiaj (11 marca) około godziny 11:30. W akcji uczestniczą dwa zastępy PSP Mława oraz OSP Szreńsk, Dąbrowa i Kowalewo.

red.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x