Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aktualizacja: Pożar w działdowskiej hucie. Jedna osoba nie żyje


fot. prywatne


Kłęby dymy nad halą huty szkła w sąsiednim Działdowie. Kilkanaście zastępów straży pożarnej prowadzi akcję ratowniczą. Według wstępnych informacji straży pożarnej, doszło tam do rozszczelnienia pieca i wycieku mieszanki szklanej. Straż schładza wyciek.

Aktualizacja:

Tragiczny bilans wypadku w działdowskiej hucie. Jedna osoba nie żyje, cztery trafiły do szpitala.

– Aktualnie opanowaliśmy wyciek surówki i pożar. Niestety jedna osoba nie żyje, cztery trafiły do szpitala, a 43 ewakuowano z bezpośredniego obszaru zagrożenia – podaje st. kpt Rafał Melnyk z KW PSP Olsztyn.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x