Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znalazł tysiąc złotych w bankomacie. Postąpił uczciwie


Uczciwy znalazca, w bankomacie przy ul. Targowej w Mławie, odnalazł tysiąc złotych. Zabezpieczył pieniądze i przekazał je policji.


Kierowca tira, mieszkaniec woj. podkarpackiego, korzystając z bankomatu  przy ul. Targowej w Mławie, zauważył leżące w podajniku urządzenia pieniądze w kwocie tysiąca złotych. Zabezpieczył je i powiadomił policję.  Pieniądze zostaną przekazane do banku, czynności w tej sprawie realizuje Rewir Dzielnicowych KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek mlawa
Jarek mlawa
3 lata temu

A bank nic z tym nie zrobi bo przecież nie musi szukać właściciela. Uczciwy ale idiota. Już lepiej było by gdyby wpłacił na dowolna fundację lub wsparł jakiegoś chorego zbierającego na kosztowny zabieg. Też miałby czyste sumienie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x