Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolne eliminacje Warszawskiej Syrenki wygrywają Emilia Wydra i Jan Lempek


29 lutego odbyły się szkolne eliminacje w klasach IV-VIII do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Uczniowie zaprezentowali utwory K. I. Gałczyńskiego, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, A. Asnyka, W. Szymborskiej, L. J. Kerna. Poziom zaprezentowanych tekstów był niezwykle wysoki dlatego postanowiono przyznać dwa pierwsze miejsca. Szkolne eliminacje wygrali: uczeń klasy Va Jan Lempek oraz uczennica klasy Ve Emilia Wydra.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x