Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłowo.  W nocy spłonęło osobowe Volvo


fot. ilustracyjne


Jak podaje mławska straż pożarna, dzisiaj (1 marca) około godziny 00:37 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego zaparkowanego na jednej z ulic w Szydłowie.

Do działań gaśniczych wyjechały dwa zastępy PSP z Mławy. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że pali się przedział pasażerski i tył pojazdu, zaparkowanego w pobliżu posesji właściciela, w dodatku w niewielkiej odległości od innego samochodu. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, podali dwa prądy środka gaśniczego na palący się pojazd, dodatkowo prądem wody schładzani stojący w pobliżu drugi pojazd. Działania prowadzono przy użyciu sprzętu ochrony dróg oddechowych. W pożarze nie zostały poszkodowane żadne osoby.  Straty spowodowane pożarem oszacowano na około 10 tys. zł. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pożaru prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x