Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Asp. szt. Krzysztof Staśkiewicz i st. sierż. Sebastian Rutecki zwycięzcami plebiscytu „Najpopularniejszy dzielnicowy”


Znamy wyniki XI edycji konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”, corocznie organizowanego przez mławską komendę.  O laur popularności rywalizowało 7 dzielnicowych z Mławy oraz 10 z terenu powiatu mławskiego. W tym roku najpopularniejszymi dzielnicowymi zostali asp. szt. Krzysztof Staśkiewicz i st. sierż. Sebastian Rutecki. Podczas uroczystego finału otrzymali upominki i gratulacje, a także nagrodę finansową.


Finał odbył się 18 lutego w świetlicy KPP w Mławie z udziałem przedstawicieli władz samorządowych. Sam konkurs trwał od 2 do 31 stycznia br. Zgodnie z regulaminem, przeprowadzono go w trzech formach -plebiscytu na stronie facebook Policja Mława, głosowania e-mailowego oraz ankietowego za pomocą oryginalnych formularzy, dostępnych wyłącznie w recepcji KPP w Mławie. Laureatami konkursu mogło zostać tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Na swoich dzielnicowych głos oddało 2 558 respondentów.

Najwięcej głosów i oczywiście tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego” zdobyli asp. szt. Krzysztof Staśkiewicz (286 głosów) – dzielnicowy obsługujący rejon służbowy nr 3 w Mławie oraz st. sierż. Sebastian Rutecki (248 głosów), dzielnicowy gm. Strzegowo. Pierwszy z nich, zdobywa ten tytuł po raz kolejny, dla drugiego, pracującego w mławskiej policji od stosunkowo niedawna, to pierwsze takie wyróżnienie.

Poza wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa. Respondenci wskazali zagrożone miejsca tj. Park miejski i teren przyległy, ulica Słowackiego w Mławie, miejsca sprzedaży alkoholu ( głównie w godzinach nocnych) w Mławie, ul. Bagno ( na tyłach dawnego sklepu Biedronka), garaże za budynkiem kina w Mławie, parking przy ul. Kopernika (Mława). Nie zabrakło również komentarzy, dotyczących dzielnicowych. Oto najciekawsze (Facebook, e-mail, ankieta):

asp. Wiesław Nowakowski
„ Sumienny, pracowity, pomocny zawsze i wszędzie, odpowiedzialny. Zawsze niesie pomoc i radę”.

mł.asp. Grzegorz Kaszuba
„ Na każdą prośbę zgłoszoną o porządek publiczny wykonuje z nawiązką. Jest kulturalny i profesjonalny.”
„ Potrafi wysłuchać człowieka i profesjonalnie pomóc, nie pozostawia bez pomocy. Odznacza się wysoką kulturą osobistą.”

asp. Rafał Gołębczyk
„ Jest zdyscyplinowany, pracowity, odpowiedni na odpowiedzialnym stanowisku. Sumienny, pomaga i zawsze służy pomocą i radą.”

sierż. Aleksandra Białobrzeska
„Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna kobietka. Oby więcej takich osób !!”

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Quentin
Quentin
2 lata temu

„Zawsze pomoze o kazdej porze o moj Boze” 🙂

Miki
Miki
2 lata temu

Komentarze jakby znajome słowa z komendy 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x