Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy uratowali pieska, który wpadł do studni melioracyjnej


Wczoraj, 4 lutego, strażacy z KP PSP Ciechanów interweniowali w dość nietypowej sprawie. Uratowali małego psa uwięzionego w studni melioracyjnej.


– Pies wpadł studni o głębokości ok. 1,5 m. Następnie wszedł do rury i znajdował się ok. 4 metrów od studni rewizyjnej. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonaniu wykopu w miejscu zakleszczenia się psa w rurze. Po dokopaniu się do rury ratownicy wykuli otwór rewizyjny przy użyciu młotka i przecinaka. Następnie do otworu rewizyjnego został wprowadzony, napełniony wodą, zaślepiony odcinek wężowy W-52 w celu wypchnięcia psa do studni rewizyjnej. Próba okazała się skuteczna i pies został wypchnięty do studni, a następnie odebrany przez drugiego ratownika – informuje ciechanowska straż pożarna.

Pies był w dobrej kondycji fizycznej i nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejsce przybył pracownik urzędu Gminy, któremu przekazano zwierzę.

źródło i fot. KP PSP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x