Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Ponad 3 promile i za kierownicą


Pomimo zapowiadanych kontroli drogowych, wciąż niestety nie brakuje kierowców, decydujących się na prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W ciągu weekendu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 220 kierujących. Zatrzymano 3 nietrzeźwych za kierownicą. Wszystkich jednego dnia, 31 stycznia.


O godz. 11.30 na ul. Długiej w Mławie, 53-letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierował samochodem marki Peugeot. Mężczyzna  miał w organizmie  ponad 3 promile alkoholu.
O godz. 19.30, na ul. Spichrzowej w Mławie patrol prewencji zatrzymał kierującego samochodem marki Seat Cordoba. 62-letni mieszkaniec Mławy miał w organizmie również ponad 3 promile alkoholu.
O godz. 20.00, w Zgliczynie Witowym ( gm. Radzanów), patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Smart Simpa. 59-letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu. Ponadto, jak się okazało, mężczyzna kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.
Postępowania prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z art. 178a §1 Kodeksu karnego, kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x