Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie samochodów w Parcelach Łomskich [zobacz foto i video]


Dzisiaj (28.01.2020) około godz. 14.20 na drodze wojewódzkiej nr 563 (Parcele Łomskie) doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Mercedes z samochodem ciężarowym. 

Sprzedam Piec


– Wszyscy uczestnicy opuścili pojazdy. Samochód osobowy znajduje się w rowie. W działaniach biorą udział 2 zastępy PSP Mława, zastęp OSP Turza Mała oraz służby współdziałające. Pojazdami podróżowały trzy osoby, jedna znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe neutralizacji wyciekających płynów eksploatacyjnych i kierowaniu ruchem – informuje oficer prasowy KP PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll.

Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. 

red.

Wypadek w Parcelach Łomskich

Opublikowany przez codziennikmlawski.pl Wtorek, 28 stycznia 2020

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x