Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

30-latek z Mławy wpadł z narkotykami


fot. ilustracyjne

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Operacyjne działania mławskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania trzydziestoletniego mężczyzny, który posiadał, ale też sprzedawał narkotyki. Prokuratura już wystąpiła o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy, a mławski sąd wyraził na to zgodę.

-Tymczasowo aresztowany został Piotr R., trzydziestoletni mieszkaniec powiatu mławskiego podejrzany o posiadanie oraz udzielanie narkotyków za uzyskanie korzyści majątkowej. Ze względu na dobro trwającego śledztwa nie podajemy jeszcze bliższych szczegółów sprawy – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
O co chodzi
O co chodzi
1 rok temu

W mławie jest sklep z trawką a tego chłopaka za co zamkneli???

Stary
Stary
1 rok temu

A to trawa niejest legalna??? Jest pełno sklepów w internecie

Bunvoo
Bunvoo
1 rok temu

Brawo policja
(wymoderowano) dilerów narkotykowych

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Bunvoo

Oczywiście że BRAWO !!!!—tylko że ten jeden przypadek wiosny jeszcze nie czyni, niech POLICJA dalej pracuje intensywnie, a takich specjalistów odnajdzie jeszcze kilku, w naszym mieście.

Bunvoo
Bunvoo
1 rok temu
Reply to  Xawery

Kropla drąży skałę
Zaczyna się od zuczkow żeby skończyć na żukach

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu
Reply to  Bunvoo

Dokładnie oni wiedzą jak to robić żeby w kółko dążyć skałę

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x