Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

30-latek z Mławy wpadł z narkotykami


fot. ilustracyjne

Operacyjne działania mławskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania trzydziestoletniego mężczyzny, który posiadał, ale też sprzedawał narkotyki. Prokuratura już wystąpiła o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy, a mławski sąd wyraził na to zgodę.

-Tymczasowo aresztowany został Piotr R., trzydziestoletni mieszkaniec powiatu mławskiego podejrzany o posiadanie oraz udzielanie narkotyków za uzyskanie korzyści majątkowej. Ze względu na dobro trwającego śledztwa nie podajemy jeszcze bliższych szczegółów sprawy – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
O co chodzi
Gość
O co chodzi

W mławie jest sklep z trawką a tego chłopaka za co zamkneli???

Stary
Gość
Stary

A to trawa niejest legalna??? Jest pełno sklepów w internecie

Bunvoo
Gość
Bunvoo

Brawo policja
(wymoderowano) dilerów narkotykowych

Xawery
Gość
Xawery

Oczywiście że BRAWO !!!!—tylko że ten jeden przypadek wiosny jeszcze nie czyni, niech POLICJA dalej pracuje intensywnie, a takich specjalistów odnajdzie jeszcze kilku, w naszym mieście.

Bunvoo
Gość
Bunvoo

Kropla drąży skałę
Zaczyna się od zuczkow żeby skończyć na żukach

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Dokładnie oni wiedzą jak to robić żeby w kółko dążyć skałę