Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowy rok-nowa wystawa w Galerii „13”ksp Mława
Reklama

Galeria 13 dwudziesty rok swojej działalności rozpoczyna od zaprezentowania bardzo  interesującej wystawy związanej z polskimi górami.

Wernisaż wystawy pt. „Polskie góry w obiektywie Ireneusza Turowskiego – cztery pory roku”, odbędzie się w piątek 17 stycznia 2020r. o godz. 1800 w siedzibie galerii w Centrum Medycznym w Mławie ul. Żwirki 26.

W programie spotkania znajdzie się przedstawienie sylwetki autora, prezentacja zdjęć i innych części wystawy przez fotografa. Będzie także mini koncert muzyczny, chwila z poezją. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, lampki szampana i zwyczajowego konkursu.

Polecam i zapraszam wszystkich, szczególnie miłośników gór. Janusz Dębski – opiekun Galerii 13

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x