Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na pierwszym miejscu Chór Emaus ze Strzegowa  


fot. fb

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Chór Emaus z parafii pw. Św Anny w Strzegowie odnotował znaczący sukces. Zajął I miejsce na V Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbywał się  w nadwiślańskiej bazylice w Czerwińsku nad Wisłą.  

Do festiwalu stanęły cztery chóry,  z których każdy zaprezentował po dwa utwory. Oceniające występu jury uznało, Chór EMAUS za najlepszy.  Dodatkowe wyróżnienie  Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk n. Wisłą, otrzymał w przeglądzie Chór Vox Angelicum z parafii św. Floriana w Proboszczewicach.

Chór Emaus działa od jesieni 2013 roku. Kochając muzykę i wspólne śpiewanie na chwałę Pana. W ich repertuarze znajdują się nie tylko pieśni religijne, ale również patriotyczne.

Naszym chórzystom gratulujemy sukcesu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x