Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Barbara Brzozowska nowym dyrektorem Środowiskowego Domu Samopomocy


Od 1 stycznia 2020 r. Środowiskowy Dom Samopomocy stał się powiatową jednostką samodzielną i również od 1 stycznia ma swojego dyrektora. W wyniku postępowania konkursowego na to stanowisko została powołana Barbara Brzozowska.


Do ogłoszonego przez zarząd powiatu wcześniej konkursu, stanęła trójka kandydatów. Jeden z nich nie spełnił formalnych wymogów konkursu, spośród pozostałej dwójki, komisja konkursowa zarekomendowała na to stanowisko właśnie Barbarę Brzozowską, dotychczas pracującą w PCPR.

Środowiskowy Dom Samopomocy od 2002 roku funkcjonował w Mławie nie jako samodzielna jednostka, ale w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.  Nowe przepisy dotyczące pomocy społecznej do końca roku 2019 pozwalały na funkcjonowanie tego typu placówek w taki sposób, jak to było w Mławie. Od 2020 roku muszą jednak być podmiotami samodzielnymi, w związku z czym rada powiatu podjęła w grudniu ubiegłego roku uchwałę o utworzeniu  z dniem 1 stycznia  2020 r. ośrodka wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną – środowiskowego domu samopomocy typu B, pod nazwą: Środowiskowy Dom Samopomocy w Mławie, poprzez wyodrębnienie ze struktur Powiatowego Centrum  Pomocy Rodzinie w Mławie. Środowiskowy Dom Samopomocy nadal świadczyć będzie usługi dla dorosłych osób  z niepełnosprawnością intelektualną.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Do A...
Do A...
2 lata temu

Powiało świeżością

Do Gościa
Do Gościa
2 lata temu

Ale zazdrość Tu jest wszystko i uroda i kompetencja i powaga

Gość
Gość
2 lata temu

Żeby jeszcze wygląd szedł w parze z kompetencjami. A nie zawsze tak. W końcu to nie jest konkurs na miss powiatu…. Tylko NA Dyrektora pamiętajmy….

Gość 1
Gość 1
2 lata temu

Popieram p. Lux.
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Ogromne GRATULACJE !!!!!

Do A....
Do A....
2 lata temu

Znasz ze osadzasz i czepiasz kompetencji zazdrosniku troche kultury.

Do Xawery
Do Xawery
2 lata temu

Co Ty chcesz od tego 500 plus jest i będzie oby tak dalej PISSS.

wielbiciel ładych urządniczek
wielbiciel ładych urządniczek
2 lata temu

mi odpowiada ta ładna Pani na tym stanowisku. Oby więcej takich ładnych urzędniczek

Uff jak goraco
Uff jak goraco
2 lata temu

Basia wkradł się w moje serce….okaz nie kobieta ahhhhhhh

BAZYL
BAZYL
2 lata temu

BRAWO. PIĘKNA KOBIETA

A....
A....
2 lata temu
Reply to  BAZYL

Uroda to nie wszystko Bazylu. Potrzebne są jeszcze kompetencje.

Buli
Buli
2 lata temu
Reply to  A....

Kompetencje można nabyć a urody nie koniecznie

Wielbiciel
Wielbiciel
2 lata temu
Reply to  A....

Zdobędzie w trakcie…

cYRYK
cYRYK
2 lata temu

brawo

Lux
Lux
2 lata temu

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, lepszego wyboru nie można było dokonać, gratulacje Pani Basiu.

Orzeł
Orzeł
2 lata temu
Reply to  Lux

Lux, jesteś pewien tego co piszesz???? Znasz ją? Bo chyba nie……..
Albo jesteś samą zainteresowaną.
Poczekaj rok, dwa…….

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Orzeł

– to powiedział orzeł ze złamanym skrzydłem…
Najlepiej siać od razu zamęt, a ty orle pewnie też tej pani nie znasz – to pierwsza opcja, a druga: znasz i zazdrościsz.

Orzeł
Orzeł
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Drogi anonimowo. Nie zazdroszczę i nie sieję zamętu. Napisałem swoją opinię do której mam prawo . Tyle i tylko tyle, nic więcej. Nie musisz odpowiadać na każdy zarzut. A że Ty się z tym nie zgadzasz to tylko świadczy o tym, że co człowiek to opinia. I bardzo dobrze. Wbij to do swojej główki.

Xawery
Xawery
2 lata temu
Reply to  Orzeł

Orzeł ale tej Pani o nicku Anonimowo, tego nie wytłumaczysz ona wie swoje, ale jak Ty masz inne zdanie to ta osóbka od razu by robiła zamęt, i jak widzisz odsądza cię od czci wiary, że przez Ciebie przemawia ZAZDROŚĆ—no i tak to jest ciężko trafić w gusta, Mławiaków, i tak jak ktoś napisał swoje zdanie i słusznie wyraził swą opinię że NIE URODA JEST WAŻNA ALE KOMPETENCJĘ !!!a czy są to czas pokaże, za dobrze by było żeby wszyscy się ze sobą zgadzali—bo wtedy nazywało by się to PISowska DOBRA ZMIANA, A ŻE JEST NA ODWRÓT , to jak na razie nic na to nie poradzimy, że PIS realizuje HASŁO SWEGO WODZA, kiedyś wypowiedziane CYT—ŻE JUŻ NIE DŁUGO W WARSZAWIE BĘDZIEMY MIELI BUDAPESZT, —A że ciemny lud to kupuje wsparty 500+ to już inna sprawa.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x