Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

We czterech znieważali policjantów. Byli nietrzeźwi


Czterem nietrzeźwym mieszkańcom naszego miasta maszerującym ulicą Wójtostwo w niedzielną noc nie spodobała się próba wylegitymowania ich przez policjantów. Znieważali funkcjonariuszy wulgarnymi słowami,  pluli i grozili. Interweniować musiało kilka patroli policji. Teraz sprawcy  trzeźwieją w policyjnym areszcie.  

Jak podaje mławska policja, to mężczyźni w wieku od 30 do 39 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi, mieli od 1 do 1,5 promila .

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
Buncol
Gość
Buncol

Debile, jeszcze kopał w bramę

Gfd
Gość
Gfd

Stare czubki wstyd

Typ
Gość
Typ

Niejeden człowiek przez policje siegnął dna… ale dzieki tumu niejeden sie odbił od dna i wyszedł na prostą i dzis prowadzi normalne a nawet lepsze zycie niz Ci wychowani w dobrych domach i od tych którzy niewiedza co to znaczy miec skute ręce

Darek
Gość
Darek

Kozaki w grupie, teraz płaczą mama ratuj

Obserwator
Gość
Obserwator

,,Interweniować musiało kilka patroli policji” Ten komunikat nie świadczy dobrze o skuteczności mławskiej policji 😀 Kilka patroli na czterech pijanych ??? 😀

Zenon
Gość
Zenon

Dlatego kilka bo rozpracowali zorganizowana grupę przestępczą o charakterze słownym
Jutro będą pochwały, medale oraz ordery za odwagę i postawę, wręcz je nasz zasłużony Burmistrz Miasta Mławy na środku parku pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.
Jutro w Polsacie w wieczornych wiadomościach reportaż z przeprowadzonej akcji oraz podziękowania przez włodarzy naszego Miasta.

A więc szanowni. W dniu jutrzejszym od godziny 16 będą utrudnienia w ruchu na ulicy Żeromskiego, Wyspiańskiego, Lelewela. Prosimy o zrozumienie. Za utrudnienia przepraszamy.

Hue Hue Hue

Dominik
Gość
Dominik

Oby tak było 😀

Xawery
Gość
Xawery

To co napisales to raczej świadczy zle o tobie, obserwatorze, a nie o mlawskiej POLICJI., CIEKAWE jak sam byś sie zachowal wobec tych rozjuszonych KOZAKÓW pewnie bys spieorzal gdzie pieprz rośnie

Obserwator
Gość
Obserwator

Na szczęście ja nie biorę niemałej pensji z budżetu państwa, nie jestem w służbie. Istnieje coś takiego jak środki przymusu bezpośredniego i umiejętności walki wręcz, których użycie w takim przypadku chyba było uzasadnione. Gdyby to byli PRAWDZIWI Policjanci a nie kolesie o sprawności fizycznej rencisty, dwóch (czyli patrol) by wystarczyło aby kolesi skuć i ułożyć mordą do ziemi 😀

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jaki ty człowieku g.upi jesteś… a potem ze 2 lata musieliby się tłumaczyć, a może i pracę stracić.
Z ciebie obserwator jak z koziej d.py trąba. Gdyby tak policjantowi wolno było bezkarnie rozprawić się z pijakami, ćpunami, to pewnie ci panowie by tak nie kozaczyli, tylko na widok policjanta s.ali by w gacie i wieli po krzakach.

Xawery
Gość
Xawery

Anonimowo==te nasze tlumaczenia i tak nie dotrą, do takich KOZAKÓW, jak Obserwator, czy Zenon, oni by potrafili rzucić na glebę, a to co wypisuje Zenon, tochyba jeden z tych ktory z tym towarzystwem sie nie zalapal , na ta akcję opluwania, i zwołuje swoich KOZAKÓW, a opinie i opisy tych Panow, pokazuja niezbicie, ze w Mlawie mamy jeszcze sporo takich ciemnych i glupich KOZAKÓW ktorzy czekaja na swoja kolej, tylko czekac jak sie doczekają, i odpoczna w osrodku na Mazurach,blisko jeziora Jeziorak, to icj miejsce bo nikt, nie nauczy ich rozumu tak jak ich koledzy, to potrafia.

Warsaw
Gość
Warsaw

Zapraszam Pana do patrolu….. Każdy cwany za NIKIEM…

Sztyblet
Gość
Sztyblet

A co gdyby to były trampki?
Się kozaków czepiają
Zimy nima to kozaki rozjuszone

Dzidek
Gość
Dzidek

Jak wytrzezwieją to od razu postawić przed oblicze prokuratora, ==i do sądu aby przynajmniej przez pół roku mieli czas aby przemyśleć to swoje zachowanie.

Jebeł
Gość
Jebeł

Tzw kozaki a teraz łby spuszczone i płaczą że chcą do mamy

Xawery
Gość
Xawery

Jak widac tych KOZAKÓW, w naszym i mieście jest satanowczo za dużo, sami sie proszą, aby POLICJA, robila z nimi porzadek, i wusylala och na zadluzony odpoczynek, np do OŚRODKA W IŁAWIE.

abc
Gość
abc

Odezwał się nie Kozak hye hue