Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

We czterech znieważali policjantów. Byli nietrzeźwi


Czterem nietrzeźwym mieszkańcom naszego miasta maszerującym ulicą Wójtostwo w niedzielną noc nie spodobała się próba wylegitymowania ich przez policjantów. Znieważali funkcjonariuszy wulgarnymi słowami,  pluli i grozili. Interweniować musiało kilka patroli policji. Teraz sprawcy  trzeźwieją w policyjnym areszcie.  


Jak podaje mławska policja, to mężczyźni w wieku od 30 do 39 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi, mieli od 1 do 1,5 promila .

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Buncol
Buncol
1 rok temu

Debile, jeszcze kopał w bramę

Gfd
Gfd
1 rok temu

Stare czubki wstyd

Typ
Typ
1 rok temu

Niejeden człowiek przez policje siegnął dna… ale dzieki tumu niejeden sie odbił od dna i wyszedł na prostą i dzis prowadzi normalne a nawet lepsze zycie niz Ci wychowani w dobrych domach i od tych którzy niewiedza co to znaczy miec skute ręce

Darek
Darek
1 rok temu

Kozaki w grupie, teraz płaczą mama ratuj

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

,,Interweniować musiało kilka patroli policji” Ten komunikat nie świadczy dobrze o skuteczności mławskiej policji 😀 Kilka patroli na czterech pijanych ??? 😀

Zenon
Zenon
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Dlatego kilka bo rozpracowali zorganizowana grupę przestępczą o charakterze słownym
Jutro będą pochwały, medale oraz ordery za odwagę i postawę, wręcz je nasz zasłużony Burmistrz Miasta Mławy na środku parku pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.
Jutro w Polsacie w wieczornych wiadomościach reportaż z przeprowadzonej akcji oraz podziękowania przez włodarzy naszego Miasta.

A więc szanowni. W dniu jutrzejszym od godziny 16 będą utrudnienia w ruchu na ulicy Żeromskiego, Wyspiańskiego, Lelewela. Prosimy o zrozumienie. Za utrudnienia przepraszamy.

Hue Hue Hue

Dominik
Dominik
1 rok temu
Reply to  Zenon

Oby tak było 😀

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Obserwator

To co napisales to raczej świadczy zle o tobie, obserwatorze, a nie o mlawskiej POLICJI., CIEKAWE jak sam byś sie zachowal wobec tych rozjuszonych KOZAKÓW pewnie bys spieorzal gdzie pieprz rośnie

Obserwator
Obserwator
1 rok temu
Reply to  Xawery

Na szczęście ja nie biorę niemałej pensji z budżetu państwa, nie jestem w służbie. Istnieje coś takiego jak środki przymusu bezpośredniego i umiejętności walki wręcz, których użycie w takim przypadku chyba było uzasadnione. Gdyby to byli PRAWDZIWI Policjanci a nie kolesie o sprawności fizycznej rencisty, dwóch (czyli patrol) by wystarczyło aby kolesi skuć i ułożyć mordą do ziemi 😀

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Jaki ty człowieku g.upi jesteś… a potem ze 2 lata musieliby się tłumaczyć, a może i pracę stracić.
Z ciebie obserwator jak z koziej d.py trąba. Gdyby tak policjantowi wolno było bezkarnie rozprawić się z pijakami, ćpunami, to pewnie ci panowie by tak nie kozaczyli, tylko na widok policjanta s.ali by w gacie i wieli po krzakach.

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Anonimowo==te nasze tlumaczenia i tak nie dotrą, do takich KOZAKÓW, jak Obserwator, czy Zenon, oni by potrafili rzucić na glebę, a to co wypisuje Zenon, tochyba jeden z tych ktory z tym towarzystwem sie nie zalapal , na ta akcję opluwania, i zwołuje swoich KOZAKÓW, a opinie i opisy tych Panow, pokazuja niezbicie, ze w Mlawie mamy jeszcze sporo takich ciemnych i glupich KOZAKÓW ktorzy czekaja na swoja kolej, tylko czekac jak sie doczekają, i odpoczna w osrodku na Mazurach,blisko jeziora Jeziorak, to icj miejsce bo nikt, nie nauczy ich rozumu tak jak ich koledzy, to potrafia.

Warsaw
Warsaw
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Zapraszam Pana do patrolu….. Każdy cwany za NIKIEM…

Sztyblet
Sztyblet
1 rok temu
Reply to  Xawery

A co gdyby to były trampki?
Się kozaków czepiają
Zimy nima to kozaki rozjuszone

Dzidek
Dzidek
1 rok temu

Jak wytrzezwieją to od razu postawić przed oblicze prokuratora, ==i do sądu aby przynajmniej przez pół roku mieli czas aby przemyśleć to swoje zachowanie.

Jebeł
Jebeł
1 rok temu

Tzw kozaki a teraz łby spuszczone i płaczą że chcą do mamy

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Jebeł

Jak widac tych KOZAKÓW, w naszym i mieście jest satanowczo za dużo, sami sie proszą, aby POLICJA, robila z nimi porzadek, i wusylala och na zadluzony odpoczynek, np do OŚRODKA W IŁAWIE.

abc
abc
1 rok temu
Reply to  Xawery

Odezwał się nie Kozak hye hue

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x