Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Były bombki i Święty Mikołaj z gitarą


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas I a, I b, I c, II a , II b oraz III a Szkoły Podstawowej nr 2 wraz ze swoimi wychowawcami postanowili wybrać się na świąteczną wycieczkę do Garncarskiej Wioski w Kamionce.


Uczniowie brali udział w warsztatach, gdzie samodzielnie mogli malować oraz dekorować prawdziwe  bombki. Każda z klas obejrzała świąteczny film o Świętym Mikołaju, co wprowadziło uczniów w niepowtarzalny  nastrój świąt. Najpiękniejszym momentem dla dzieci było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Widok tego wyjątkowego gościa w charakterystycznym stroju wzbudził powszechną radość na twarzach najmłodszych uczniów z klas I-III.  Święty Mikołaj umilił spotkanie grając na gitarze i wspólnie śpiewając z dziećmi ulubione kolędy. Wycieczka przyniosła wiele emocji oraz radości każdemu z uczestników.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x