Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w piątek!.19 lat Galerii „13” i 160 wystawa


Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na uroczystość z okazji 19-lecia istnienia galerii, która odbędzie się w piątek 13 grudnia 2019 r. o godz. 18-tej.


W programie spotkania m.in.:

– artystyczne podsumowanie 19-letniej działalności galerii,

– otwarcie wystawy prac plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej w Zawadach „Lubimy tworzyć” oraz prezentacje ozdób świątecznych,

– wręczenie dyplomów „Przyjaciela Galerii”,

– konkurs z nagrodami,

– słodki poczęstunek.

Wszystko to będzie okraszone muzyką, śpiewem, poezją i innymi atrakcjami.

Wystawa liczy 35 prac uczniów w wieku od 5 do 14 lat wykonanych w różnych technikach: ołówkiem, kredkami, farbami plakatowymi, pastelami, wyklejanką, kolarzem i wydzieranką. Tematy małych dzieł tez są bardzo zróżnicowane. Od postaci bajek, postaci fikcyjnych, realnych z otaczającego nas świata oraz typowe prace świąteczne. Wszystko to co jest ważne i kogo podziwiamy i z kim się utożsamiamy. Wystawa została wzbogacona o kilkadziesiąt przestrzennych dekoracji świątecznych, kilkanaście kart pocztowych wykonanych przez uczniów i rodziców podczas warsztatów zatytułowanych „Idą święta”. Wystawę można oglądać do 11 stycznia 2020r.

Serdecznie zapraszają – Janusz Dębski opiekun galerii oraz Barbara Stańczak dyrektor S.P. w Zawadach.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x