Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Anonimowi wychodzą z cienia. Marne Szanse ostatni


Reprezentanci Omega Team nie mogli się utrzymać na fotelu lidera Gminnej Ligi Fustalu w Morawach z prostej przyczyny. W drugiej kolejce pauzowali. Wykorzystali to konkurenci, a najbardziej konkretni w swoich poczynaniach okazali się Anonimowi Alkoholicy.


Na inaugurację pokonali Los Compadres, a w kolejnym starciu nie okazali się lepsi od konkurentów z Konopek Górki. Dublet skompletował Mateusz Pietruś, ponadto do siatki pocelowali Dawid Kobielski i Maciej Siemianowski.

Nie odpuszczają mistrzowie. Gold Team wypunktował z łatwością pierwszy zespół WKS-u Niedzbórz. Celnymi strzałami popisali się Piotr Ciżewski, Norbert Marach, Kamil Nosarzewski oraz Daniel Lis.

Pierwszy sukces zanotował Los Compadres. Najsłabszej drużynie w stawce zaaplikowali aż dziesięć goli. Królem polowania okazał się autor czterech trafień Paweł Pszczółkowski. Z kolei Patryk Jankowski skompletował hat-tricka.

Komplet punktów wskoczył także na konto wiśniewian. Do wygranej nad WKS-em II Niedzbórz poprowadził swoich kolegów Alan Kaliszewski. Popisał się trzema celnymi strzałami.

Trzecia kolejka zostanie rozegrana w sobotę 7 grudnia.

II kolejka: Marne Szanse – Los Compadres 2:12, Wiśniewo – WKS II Niedzbórz 3:1, WKS I Niedzbórz – Gold Team 0:4, Anonimowi Alkoholicy – Konopki Górka 4:2, Omega – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x