Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Czy słyszeliście już ten kawałek? [zobacz video]


Ukazał się właśnie nowy teledysk mławskiego zespołu STARSI do utworu „Hiena”. Jeżeli nie słyszeliście jeszcze to zapraszamy do odsłuchania i podzielenia się opinią.


STARSI grają od 2018 roku., spotykają się w MDK Mława. Dwa dni temu opublikowali na yt drugi teledysk do utworu „Hiena”nakręcony w mławskich plenerach. Za klika dni będą nagrywać kolejny teledysk do następnej piosenki, który ukaże się zaraz po nowym roku. W przygotowaniu jest też materiał na debiutancką płytę. W składzie zespołu grają:  Piotr Ruszczyński – autor tekstów i kompozycji oraz gitara elektroakustyczna, Mariusz Sobiech – wokal gitara, Robert Perdjon – bas, Wojtek Ostrowski – perkusja, Konrad Kuzkowski – klawisze i Krzysiek Poluch – gitara.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Meloman
Gość
Meloman

Teledysk pozostawia wiele do życzenia, muzyka monotonna, dobry motyw przewodni gitarowy, dość ciekawy wokal

Daddy cool
Gość
Daddy cool

Spoko nuta
Trochę smutne ale pokazuje prawdę o wielu z nas…

El Rond
Gość
El Rond

Fajnie to brzmi!!! Dawać dawać

Gość
Gość
Gość

Miło się słucha! Gratulacje 🙂

Fanka
Gość
Fanka

Fajny utwór i cały teledysk. Trzymam kciuki za cały zespół