Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Julia Florczak w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich


Uczennica Zespołu Szkół nr 4 Julia Florczak zakwalifikowała się eliminacji centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. Uczennica mławskiej szkoły znalazła się wśród 65 najlepszych uczniów szkół z całej Polski, którzy zwycięsko wyszli z eliminacji szkolnych i okręgowych. Ogólnopolski finał odbędzie się w dniach 12 i 13 grudnia br.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


W olimpiadzie (w I etapie) mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie średnich szkół zawodowych dla młodzieży, zwłaszcza kształcących w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik księgarstwa, technik administracji, technik rachunkowości, przy uwzględnieniu potrzeb i możliwości uczniów niepełnosprawnych. W etapie II i III biorą uczniowie którzy osiągnęli odpowiednio wysokie wyniki w poprzednich etapach. Laureaci i finaliści Olimpiady w wymienionych zawodach są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Olimpiada jest organizowana przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x