Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Możesz zredukować 6 punktów karnych. W grudniu szkolenie


Ciechanowski WORD ponownie organizuje szkolenie redukujące punkty karne. Jeśli w ostatnim czasie popełniliście wykroczenie drogowe to macie szansę „odzyskać” aż 6 punktów karnych. W szkoleniu udział mogą wziąć mieszkańcy Ciechanowa i okolic.


Szkolenie odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ciechanowie w piątek, 13 grudnia 2019r. o godz. 14:00. Udział w nim mogą wziąć kierowcy, którzy posiadają prawo jazdy co najmniej od roku, mają na swoim koncie nie więcej niż 24 punkty karne oraz odbyli ostatnie tego typu szkolenie minimum pół roku wcześniej.

Szkolenie trwa 6 godzin lekcyjnych i jest prowadzone przez komendanta Policji oraz psychologa. Ośrodek pomaga również w skompletowaniu wszystkich dokumentów.

Koszt udziału w szkoleniu to 300 zł.

Szczegóły pod pod numerem telefonu: 23 672 41 41 (wew 101/112).

źródło: WORD Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x