Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pasowania na Przedszkolaka i Pierwszoklasistę


W Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyły się uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka i Pierwszoklasistę”.


W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście Pan Wójt Wiesław Boczkowski, Pani Sekretarz Katarzyna Opasińska, Ksiądz Proboszcz Cezary Maruszewski, Ksiądz Kanonik Andrzej Skorłutowski, Pani Dyrektor Marzena Kołecka oraz rodzice i dziadkowie.

Dzieci zaprezentowały programy artystyczne przygotowane pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.  Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

autor i fot.: SP Nosarzewo Borowe

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x