Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto przypomina, gdzie można otrzymać dodatkowe worki na odpady


Po opisywanych na łamach naszego portalu perypetiach mieszkańców z ilością worków na odpady, urząd miasta na stronie internetowej przypomina, że worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla mieszkańców budynków jednorodzinnych na terenie miasta zobowiązany jest dostarczyć podmiot odbierający odpady w terminach ich odbioru.

Worki są dostarczane wymiennie co oznacza, że podmiot odbierający pozostawia taką liczbę worków w poszczególnych kolorach, jaką w danym terminie odbiera.

Jednocześnie, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na worki mieszkańcy miasta mogą zaopatrzyć się w worki samodzielnie w następujących lokalizacjach:

  • Siedziba NOVAGO Sp. z o.o. w Mławie przy ul. Grzebskiego 10,

w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

 

  • Urząd Miasta Mława przy ul. Stary Rynek 19,

Wydział Środowiska – pokój 17

we wtorki w godzinach 8:00-18:00

w pozostałe dni robocze tygodnia w godzinach 8:00-16:00

źródło: UMM

Zobacz także: 

Nie chcieli smogu. A czego chciała firma odbierająca odpady?

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Referendum
Gość
Referendum

Bardzo ważny temat odpadów, ale ja proponuje poruszenie tematu ubiegłorocznej kampanii wyborczej, gdzie jest rozliczenie tejże kampanii z taką pompą jaśnie złotousty niemalże wyskakiwał z „lodówki” któż to sponsorował? Chyba rok od wybór to już najwyższy czas podjęcia tego temat..

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W Mławie nikt tego pana nie rozliczy z kampanii wyborczej.

Urzędnik
Gość
Urzędnik

Kowalewski, to niech się weźmie do roboty, żeby obniżyć stawki za śmieci, a nie tylko myśli, jak zwolnić ludzi, którzy mają inne zdanie niż on.

kiko
Gość
kiko

kochane miasto myśli o mieszkańcach