Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Łatwowierność kosztowała 1000 zł


Jak podaje mławska policja, w piątek, dyżurny KPP w Mławie przyjął zgłoszenie oszustwa na Blik-a. Nieznana osoba podając się za bratową 24 – letniej mieszkanki Mławy, wyłudziła pieniądze w ten sposób, że poprosiła ją o wygenerowanie kodu Blik na kwotę  ponad 1 tys. zł. w celu opłacenia transakcji, a następnie przekazanie kodu rozmówcy i potwierdzenia dokonania transakcji.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x