Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zakończyli akcję „Pomóż się przytulić”


ZPO NR 1 w Mławie brało udział w  akcji „Pomóż się przytulić”. Jako jedyna szkoła w powiecie uzbierała ponad 100 pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń.


„Pomóż się przytulić” to społeczny projekt, który polegał na zbiórce pluszaków dla najmłodszych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, którzy są po operacjach i zabiegach przeprowadzanych w pełnej narkozie.

Dziecko budzi się po operacji ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica, jest na sali wybudzeń, a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek po operacji. Darując mu pluszaczka, do którego będzie mógł się przytulić zanim zobaczy swoich rodziców, wywołujemy uśmiech i potrzebne ciepło.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, przedszkolakom i ich rodzicom za liczne wsparcie i przyłączenie się do akcji. Zebraliśmy ponad 100 pluszaków. Zostaną one wysłane do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Koordynatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu. Zbiórka trwała do końca września.

autor: ZPO nr 1 w Mławie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna P.
Krystyna P.
3 lata temu

Jesteście wspaniali. Panie opiekunki działają rewelacyjnie

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x