Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 3


Szkoła Podstawowej nr 3, podobnie  jak 5400 szkół z Polski, przyłączyła się do obchodów „Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie klas III, V, VI,   poprzez zabawę rozwiązywali różne działania sprawdzając tym samym swoje umiejętności. Testowi poddane zostały także osoby dorosłe z naszej szkoły, które wykazały się bardzo dobrą  znajomością tabliczki mnożenia. Ci, którzy bezbłędnie rozwiązali działania otrzymali odznakę  „Mistrza”.


źródło: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x